Uncharted: Legacy of Thieves ضعیف ترین آمار را در بین بازی های سونی ثبت کرد

تعداد بازیکنان در Uncharted: Legacy of Thieves در پلتفرم رایانه شخصی، به 11 هزار بازیکن فعال در استیم رسید که کمتر از سایر بازی های سونی است.

برنامه‌های سونی برای آوردن بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن به پلتفرم رایانه شخصی در حال افزایش است و اخیراً بازی‌های بزرگ استودیو Naughty Dog مانند Uncharted به دست گیمرهای PC هم رسید. با این حال، به نظر می رسد که وضعیت در این بین Uncharted: Legacy of Thieves Collection نسبت به سایر آثار ضعیف تر است و این بازی نتوانست موفقیت پورت های قبلی پلی استیشن را روی پلتفرم رایانه های شخصی تکرار کند.

داده‌های SteamDB نشان می‌دهد که Uncharted: Legacy of Thieves Collection در زمان راه‌اندازی با ۱۰۸۵۱ بازیکن فعال به اوج خود رسید، که کمترین تعداد برای یک بازی شخص اول سونی است. بالاتر از آن Days Gone است که 27450 بازیکن فعال داشت. سپس Horizon Zero Dawn و Marvel’s Spider-Man Remastered را داریم که به ترتیب با 56557 و 66436 بازیکن فعال در زمان عرضه خوش درخشیدند.

مکان بازی نامشخص

اما هیچ کدام از آنها به God of War که در زمان عرضه 73529 بازیکن فعال داشت، نزدیک نمی شوند. البته عوامل زیادی در این سوال دخیل هستند. به عنوان مثال، بازی های سری Uncharted آنها در این مجموعه قرار گرفتند، در مقایسه با سایر بازی های سونی، بازی های قدیمی تری هستند. علاوه بر این، بازی های قبلی Uncharted روی این پلتفرم در دسترس نیست و همین امر باعث شده تا افراد تازه وارد کمتری این سری را تجربه کنند.

همچنین می توان گفت که سری ریمستر سونی در بازه زمانی بسیار شلوغی عرضه شد و همین موضوع باعث شد تا رقبای بزرگی روی پلتفرم PC منتظر آن باشند. Naughty Dog اخیرا تایید کرده است که همچنان بر روی آوردن بازی های بیشتر به مخاطبان پلتفرم رایانه های شخصی تمرکز خواهد کرد و The Last of Us Part 1 هدف بعدی و مورد انتظار این شرکت است.

  Pin Up Casino Delta Qrup C O Mmc

مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves هم اکنون علاوه بر رایانه های شخصی برای پلی استیشن 5 نیز در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید