امکان Age of Empires II: Definitive Edition برای کنسول های Xbox

بازی Age of Empires II: Definitive Edition در وب سایت رده بندی سنی اروپا برای کنسول های ایکس باکس فهرست شده است.

وب سایت رده بندی سنی PEGI اروپا که در حال پخش بود فهرست شده Age of Empires II: Definitive Edition، اکنون Xbox One و Xbox Series X | Xbox Series S نیز به این صفحه اضافه شده است. به گزارش این وبسایت، امروز شاهد عرضه این بازی بر روی کنسول های مذکور خواهیم بود.

اگر مورد فوق صحت داشته باشد، احتمالاً در مراسم بیست و پنجمین سالگرد بازی که امروز برگزار می شود، رسماً رونمایی خواهد شد. این رویداد از ساعت 20:30 به وقت تهران در دو صفحه Xbox و Age of Empires در توییچ و یوتیوب پخش خواهد شد. در صفحه بازی آمده است که این جریان شامل «معرفی، مصاحبه با اعضای تیم و برخی شگفتی‌ها» خواهد بود.

Age of Empires II: Definitive Edition اولین بار در سال 2019 برای رایانه های شخصی منتشر شد و یک ریمستر از نسخه 1999 است که شامل گرافیک پیشرفته، پشتیبانی از وضوح 4K و تمام بسته های الحاقی منتشر شده برای بازی است. همچنین قبلا اعلام شده بود که Age of Empires IV: Anniversary Edition امروز بر روی Steam و فروشگاه مایکروسافت منتشر خواهد شد.

این نسخه جدید Age of Empires IV شامل بازی اصلی، تمامی آپدیت های منتشر شده تا کنون و آپدیت Anniversary است که شامل دو تمدن جدید عثمانی و مالی است. دارندگان فعلی این بازی به صورت رایگان به آپدیت جدید دسترسی خواهند داشت. همچنین، نشت برای این بازی Xbox منتشر شد. با این حال، اطلاعات جدیدی در این مورد منتشر نشده است.

  گلکسی تب E8 (مدل 2021) معرفی شد. تبلت میان رده بزرگ و جذاب

در نقد و بررسی بازی زومجی Age of Empires IV به قلم افشین پیروزی آمده است: Age of Empires 4 به عنوان نسخه جدیدی از یک سری قدیمی کاملاً به اصول قدیمی خود و به خصوص نسخه دوم پرطرفدار وفادار است. هسته کلی گیم پلی بازی بسیار یادآور AOE 2 است و همین امر باعث شده تا بازیکنان به خصوص قدیمی بتوانند خیلی زود با بازی ارتباط برقرار کنند و به لطف پیشرفت های کوچک از تجربه آن لذت ببرند. البته این مشکل باعث شد تا برای تغییرات اساسی تری از سوی سازندگان جسارت بیشتری پیدا کنیم تا اینکه شاهد یک اثر کاملا مدرن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید