انتشار تریلر جدید فصل دوم انیمه Vinland Saga اعلام تاریخ Air

استودیو Mapa تریلر جدید و رسمی فصل دوم انیمه Vinland Saga را منتشر کرده است که در پایان تاریخ شروع فصل دوم این انیمه قرار دارد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فصل دوم انیمه Vinland Saga منتشر شده است. استودیو مپا بالاخره تریلر جدید و رسمی فصل دوم انیمه Saga of Vinland را منتشر کرد که در آن شاهد قوس داستانی فصل دوم این انیمه هستیم. در این تریلر، تورفین به عنوان برده در مزرعه ای در دانمارک مشغول به کار است و به نظر نمی رسد که اکنون با زندگی چه کند، چه باید بکند و بدون هدف. تریلر همچنین شخصیت Einar را معرفی می کند که تورفین را تشویق می کند تا هدفی فراتر از انتقام را دنبال کند.

ما همچنین نگاهی اجمالی به پادشاهی کنات بزرگ داریم، شخصیت دیگری از فصل 1 که با پذیرفتن نقش خود به عنوان پادشاه پس از مرگ پدرش، اکنون به دنبال آغاز جنگی برای فتح دانمارک با هدف ایجاد بهشت ​​روی زمین است. در پایان همچنین مشخص شد که فصل دوم انیمه Vinland Saga از 9 ژانویه 2023 (19 دسامبر سال جاری) آغاز خواهد شد و سپس این انیمه توسط Crunchyroll و Netflix در دسترس بینندگان بین المللی قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید تریلر رسمی فصل دوم انیمه Vinland Saga را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

مقاله مرتبط:

  • انیمیشن Vinland Saga; حماسه وایکینگ

انیمه Vinland Saga که اقتباسی از مانگای به همین نام اثر ماکوتو یوکیمورا می باشد در 24 قسمت توسط استودیو ویت در سال 2019 تولید و پخش شد و سپس ساخت فصل دوم این انیمه به استودیو Mapa محول شد. که قبلا فصل چهارم و آخر انیمه Attack on Titan را از استودیو انتظار انجام داده بود. Mapa در حال حاضر مشغول ساخت قسمت سوم و آخر سریال Attack on Titan و فصل دوم Jujutsu Kaisen است.

  اولین پوستر انیمیشن ماریو اولین تریلر به زودی منتشر شد

در همین حال، مانگای Vinland Saga که برای اولین بار در سال 2005 پخش شد، هنوز ادامه دارد و یوکیمورا اخیراً گفته است که طرفداران باید خود را برای روزهای تاریک تری در داستان آماده کنند. به گفته این نویسنده، قسمت های بعدی رنج زیادی خواهد داشت. تاریخ پخش فصل دوم انیمه Vinland Saga هنوز اعلام نشده است. همچنین مدتی از پخش انیمه مرد اره برقی، آخرین اثر ماپا می گذرد و امروز قسمت سوم آن انیمه پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید