انتشار نسخه نسل نهم Fallout 4 در سال 2023

Bethesda قصد دارد نسل نهم بازی Fallout 4 را در سال 2023 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس به روز کند. Xbox Series S را راه اندازی کنید.

بتسدا در پایان جشن بیست و پنجمین سالگرد سری بازی های Fallout اعلام کرد که نسخه نسل نهم بازی Fallout 4 در سال 2023 برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. ایکس باکس در حال عرضه سری S است. به همراه سایرین به عبارت دیگر، طرفداران باید منتظر آپدیت رایگان نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان Fallout 4 باشند که پشتیبانی از کنسول های نسل نهم سونی و مایکروسافت را به بازی اضافه می کند.

ارتقاء نسل نهم Fallout 4 شامل حالت عملکرد برای نرخ فریم بالاتر بازی، حالت کیفیت برای وضوح 4K، محتوای اضافی Creation Club و رفع اشکال است. این آپدیت در سال آینده برای رایانه های شخصی منتشر می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد که بازی را با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه بر روی یک سیستم قدرتمند انجام دهند. زمان انتشار و سیستم مورد نیاز برای اجرای این نسخه هنوز اعلام نشده است و باید مدتی دیگر منتظر بمانیم.

Fallout 4 در نوامبر 2015 منتشر شد و در 24 ساعت اول 750 میلیون دلار فروخت. از زمان انتشار، این بازی میزبان تعدادی افزونه پولی مانند محتوای داستانی Far Harbor و Nuka World به همراه محتوای ایجاد شده توسط کاربر در بخش Creation Club بوده است. اگر می خواهید Fallout 4 را با سرعت 60 فریم بر ثانیه تجربه کنید، این بازی از FPS Boost در کنسول سری Xbox پشتیبانی می کند.

  گلکسی تب اس 8، تب اس 8 پلاس و تب اس 8 اولترا معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید