بررسی فصل اول سریال She-Hulk: Lawyer

سریال She-Hulk: Advocate با حضور افتخارآمیز شخصیت های مختلف مارول، سعی در معرفی شخصیت She-Hulk به دنیای سینمایی مارول دارد.

سریال چیزهای هالک جدیدترین سری دنیای سینمایی مارول برای شبکه دیزنی پلاس است و با انتشار قسمت نهم پخش آن برای مدتی به پایان رسید. تمرکز این سریال بر روی معرفی شخصیت شی هالک و نشان دادن داستان اصلی این شخصیت در قالب یک سریال کمدی دادگاهی است که طی آن سریال سعی دارد زندگی وکالت جنیفر والترز و هویت شی هالک را به چالش بکشد. .

مسلما طرفداران دنیای سینمایی مارول سال هاست که منتظر اقتباس جدیدی از شخصیت هالک هستند، اما بر خلاف انتظارات، شخصیت She-Hulk معرفی خواهد شد که البته با توجه به روند فعلی MCU نمی توان خیلی غیرمنتظره باشد. . در هر صورت مارول سعی کرده نسخه های دیگری از این شخصیت ها مانند ثور توانا، نسخه متفاوت کاپیتان آمریکا و … را در کنار ابرقهرمانان فعلی معرفی و معرفی کند و حالا نوبت به شخصیت She-Hulk رسیده است. در سریال She- Hulk.

تاتیانا مازلانی در نقش جنیفر والترز در فیلم She Hulk

اما مهم ترین سوالی که می توان مطرح کرد این است که چند درصد از طرفداران منتظر چنین سریالی بوده اند؟ سریال She-Hulk: Attorney Attorney باید شخصیت She-Hulk را معرفی کند تا نشان دهد که خلقت او فقط برای پر کردن برنامه های دیزنی پلاس نیست و این شخصیت واقعاً نقش و اهمیت مهمی در آینده دنیای سینمایی مارول دارد. ما این مشکل را در سری Ms Marvel دیده ایم و حالا مارول در اینجا با مشکل مشابهی روبرو شده است.

سریال She-Hulk: Attorney at Law یک ناامیدی بزرگ برای طرفداران هالک است

اگر راستش را بخواهید، احتمالا مارول به خوبی می داند که جذابیت سریال از همان ابتدا، تایید حضور هالک و نفرت انگیز در این سریال بوده است. بنابراین، مارول در تصمیمی جالب تصمیم گرفت با حضورهای افتخاری و شخصیت های مهمان، اهمیت سریال و شخصیت She-Hulk را افزایش دهد. شخصیت‌های مهمان بخش مهمی از داستان سریال را تشکیل می‌دهند تا جایی که حتی خود هالک را نیز به حاشیه می‌برند.

  انتشار اسناد مربوط به فرآیند ادغام Discord با کنسول PS5

از همان ابتدا، ما شاهد حضور تصویر هالک هستیم که در واقع بر روی هالک شدن جنیفر والترز و سپس کنترل خشم و بازگشت به زندگی عادی تمرکز دارد. شروعی قابل قبول و مانند سریال، اگرچه نحوه تبدیل شدن او به هالک کمی ساده و پیش پا افتاده است، اما شیمی خوب مارک روفالو و تاتیانا ماسلانی را در این قسمت می بینیم. این سریال در ادامه سعی دارد زندگی حرفه ای و ابرقهرمانی این شخصیت را به چالش بکشد.

جلوه های ویژه She-Hulk در مجموعه She-Hulk: Attorney at Law بهبود یافته است

جلوه های ویژه She-Hulk در مجموعه She-Hulk: Attorney at Law بهبود یافته است

خیلی از اینها روی حضور شخصیت های مهمان مانند Wang to Abomination متمرکز شده است، گاهی اوقات شاهد بخش های خوبی مانند Wang هستیم یا گاهی اوقات قسمت های ناامید کننده ای مانند Abomination وجود دارد. در کل اگر از طرفداران هالک هستید و می خواهید این شخصیت را دوباره با Abomination مبارزه کند، سریال She-Hulk: Attorney at Law برای شما ناامید کننده بزرگی است و البته تغییرات این دو شخصیت در سریال کاملاً بوده است. منفی.

بدیهی است که بخش مهمی از سریال She-Hulk: Attorney این است که She-Hulk به پرونده‌هایی می‌پردازد که شخصیت‌هایی با قدرت‌های مافوق بشری دارند یا نماینده آن افراد هستند. بنابراین سریال سعی در خلق و ارائه لحظات کمدی دارد که بسیاری از این شوخی ها مربوط به قوانین آمریکا یا ابرقهرمانان مارول است. این مشکل در طول سریال تا حدودی جواب می دهد اما این تعالی ثابت نیست و سریال همیشه فراز و نشیب بالایی دارد.

بنابراین سریال بدون کمک شخصیت های مهمان نمی تواند کاری از پیش ببرد و داستان شخصی جنیفر والترز که عمدتا مشکل او با دوست شدن با افراد دیگر و رهایی از تنهایی است، جذابیت بسیار کمتری دارد. این همان مشکلی است که سازندگان را به سمت معرفی یک کمدی عاشقانه در کنار داستان اصلی سوق می دهد که تلاشی کاملا شکست خورده است و کلیت سریال را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

بهترین شات Daredevil با بازی چارلی کاکس در She-Hulk: Lawyer

از طرفی شخصیت وانگ در سریال گاهی اوقات از نقش شای هالک پیشی می گیرد و اگر او در برخی از قسمت های سریال حضور نداشت، احتمالا تماشای سریال سخت می شد. اما بدون شک مهم ترین و پرافتخارترین حضور مهمان در این سریال متعلق به شخصیت Daredevil است. قسمتی که شاهد ورود Daredevil به سریال هستیم بدون شک بهترین قسمت سریال است.

  تایید رسمی نقش ال فانینگ در بازی جدید هیدئو کوجیما

شخصیت های مهمان مانند Daredevil و Wong ستاره های اصلی She-Hulk: Attorney at Law هستند.

در حالی که ما جنبه متفاوتی از Daredevil را می بینیم و هنوز سوالاتی در مورد ارتباط او با نسخه نتفلیکس وجود دارد، حداقل شاهد اکشن خوبی از این شخصیت هستیم، امیدوارم با خشونت بیشتر به سبک Daredevil در سریال اصلی. البته برخلاف انتظار، Daredevil و She-Hulk رابطه خوبی با هم دارند و ترکیب این دو وکیل و ابرقهرمانان مارول به خوبی انجام شد که حداقل برای من کمی غیرمنتظره بود.

البته ورود Daredevil به دنیای سینمایی مارول اتفاق جالبی است و او در واقع توانست در قسمت خود به ستاره She-Hulk: Attorney at Law تبدیل شود، اما باز هم ممکن است برخی از لحن این شخصیت کمی ناامید شوند. در سریال البته لازم به ذکر است که او در یک سریال کمدی بازی کرده است و تا حدودی این تغییرات قابل قبول است، اما در هر صورت انتظار داریم در سریال Daredevil: Born Again شاهد شخصیت تیره تر و بی رحم تری باشیم.

وانگ و دوستش سریال را در She-Hulk: Advokat تماشا می کنند

اما از جمله افتخارات باید به قسمت آخر و ظاهر عجیب کوین فایگه در انتهای سریال اشاره کرد که در قالب دوربین کلاهی به نمایش درآمد. در حالی که سریال به طور کلی فراز و نشیب های زیادی داشت، قسمت پایانی سریال خلاقانه و جالب به تصویر کشیده شد و در واقع مسیر متفاوتی را در مقایسه با بسیاری از سریال های مارول دنبال کرد. شخصیت She-Hulk در دنیای سینمایی مارول به لطف تاتیانا ماسلانی به عنوان یک شخصیت خوب و قابل قبول معرفی می شود.

در کنار آن، شاهد شخصیت های مکمل نسبتا خوبی نیز هستیم، اما سری She-Hulk در هر صورت انتظارات را برآورده نمی کند و این نشان دهنده اهمیت She-Hulk در آینده MCU است. سوال اصلی این است که هالک چقدر مهم است؟ کسی برای آینده این شخصیت هیجان زده است؟ در مرحله چهارم دنیای سینمایی مارول، مارول توانست شخصیت های جدیدی مانند مون نایت، کیت بیشاپ، یلنا بلووا و شانگ چی را معرفی کند که هر کدام توانستند به خوبی بازنمایی و مورد توجه قرار گیرند.

  تاریخ شروع فصل دوم انیمه Spy × Family اعلام شد

اما در مقابل، شخصیت هایی مانند میس مارول، آمریکا چاوز و حتی شی هالک وجود دارند که واقعیت این است که حتی با وجود بهترین تلاش بازیگران، نمی توانند آنطور که باید جذاب باشند و در واقع، آنها شخصیت های فراموش نشدنی برای طرفداران البته بدون شک بخش مهمی از مشکلات سریال شی در واقع جلوه های ویژه آن است که باعث افت کیفیت کلی سریال و حتی ضربه های جبران ناپذیری به آن شده است.

جنیفر والترز در دادگاه در فیلم She-Hulk: Lawyer

اما واقعیت این است که تمام مشکلات سریال She-Hulk به همین جا ختم نمی شود و اگر سازندگان بخواهند فقط پشت مشکلات CGI سریال پنهان شوند، فقط می خواهند صورت مشکل را پاک کنند. به عنوان مثال، ما فکر می‌کردیم این سریال زمینه را برای داستان هالک جنگ جهانی فراهم می‌کند، اما در نهایت با آمدن هالک و پسرش همه چیز زیر و رو می‌شود و تنها یک ناامیدی برای ما باقی می‌گذارد. اگرچه ما هنوز امیدواریم که در نهایت یک فیلم جدید هالک ساخته شود، اما نه یک هالک صلح آمیز.

به طور کلی، She-Hulk: Lawyer یک سریال سرگرم‌کننده است که می‌تواند تماشاگر را برای چند لحظه درگیر کند، اما این چیزی نیست که یک طرفدار MCU لزوماً بخواهد دنبال کند و حتی ممکن است برای طرفداران هالک ناامیدکننده بزرگی باشد. . شخصیت She-Hulk در حال حاضر نتوانسته جایگاه ویژه ای در دنیای سینمایی مارول کسب کند و سریال در بحث و جدل در دو قسمت مختلف زندگی این شخصیت چندان موفق نبوده است.

دیدگاهتان را بنویسید