تایید بازگشت هنری کویل به عنوان سوپرمن در فیلم های آینده دی سی

هنری کویل بازیگر سوپرمن رسما بازگشت خود را به عنوان مرد فولادی در فیلم های آینده دی سی تایید کرد.

مدتی پیش مشخص شد که شخصیت سوپرمن توسط هنری کویل در صحنه پس از پایان بازی بازی شده است. فیلم بلک آدام با بلک آدام با بازی دواین جانسون ملاقات خواهد کرد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت مرد فولادی به آثار آینده دنیای دی سی رسما تایید شد. هنری کویل بازیگر سوپرمن با انتشار پیامی در اینستاگرام شخصی خود رسما تایید کرد که به عنوان سوپرمن در فیلم های آینده دی سی بازخواهد گشت.

کویل در بخشی از پیام خود گفت: «می‌خواستم تا آخر هفته منتظر بمانم تا این پست را بگذارم، زیرا می‌خواستم به شما اجازه دهم ابتدا Black Adam را تماشا کنید. از آنجایی که بسیاری از شما Black Adam را تماشا کرده اید، می خواهم آن را رسمی کنم. من به عنوان سوپرمن برگشتم “آنچه در بلک آدام دیدید تنها بخش کوچکی از آن است و چیزهای بیشتری برای تماشا وجود دارد.”

بازگشت هنری کویل در نقش سوپرمن

مدت‌هاست که طرفداران برای بازگشت هنری کویل به عنوان سوپرمن فریاد می‌کشند، اما در حال حاضر مشخص نیست که مرد پولادین به کدام فیلم‌ها بازخواهد گشت و آیا این شامل فیلم‌های مستقل سوپرمن می‌شود یا دیگر برنامه‌های برادران وارنر. در مورد ابرقهرمان یک DC محبوب وجود دارد. با این حال، گروهی بر این باورند که او حداقل برای یک فیلم سوپرمن بازخواهد گشت، که در حال حاضر هیچ نویسنده یا کارگردانی تایید شده برای این پروژه وجود ندارد.

با این حال، برخی معتقدند که سوپرمن احتمالا ابتدا در دنباله Black Adam بازخواهد گشت و سپس می توان انتظار داشت که او در آثار بیشتری از جمله فیلم مستقل خودش بازگردد. کویل ابتدا نقش سوپرمن را در مرد پولادین 2013 زک اسنایدر بازی کرد و سپس در سال 2016 در فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت، نسخه 2017 لیگ عدالت، و نسخه زک اسنایدر از فیلم زک اسنایدر در سال 2016 بازی کرد. 2021.

  رندرها و قیمت Google Pixel Fold فاش شد.

دیدگاهتان را بنویسید