در تریلر جدید Redfall، خون آشام ها و محیط های بیشتری را به نمایش بگذارید

ساعاتی پیش سازندگان بازی Redfall تریلر جدیدی از این بازی را برای کاربران منتشر کردند که در آن شاهد خون آشام های مختلف بازی و محیط های ترسناک آن هستیم.

سال گذشته بازی Redfall برگزار شد کنفرانس مشترک مایکروسافت و بتسدا رسما معرفی شد. این بازی توسط استودیو آرکین گیم سازنده بازی Deathloop و Dishonored در حال ساخت است و قرار است در نیمه اول سال 2023 منتشر شود.هم اکنون در جدیدترین اخبار بازی و با نزدیک شدن به هالووین، تریلر جدیدی از بازی منتشر خواهد شد. بازی Redfall توسط سازندگان آن نمایش داده شد. تریلر جدید ما را با محیط های ترسناک و خون آشام های مختلف بازی آشنا می کند. در ادامه می توانید این تریلر جالب و ترسناک را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

در این تریلر دو مدل خون آشام از این اثر با نام ماهیگیر و ناظر قابل مشاهده است. نمونه اول این قابلیت را دارد که بازیکنان را با خود همراه کند و نمونه دوم به عنوان نگهبان در طول بازی عمل می کند. از طرفی در این کار ممکن است از سوی افراد حاضر در بازی تهدید شویم. داستان آخرین ساخته Arkin Studio در جزیره ای به نام Redfall روایت می شود و بازیکنان سعی خواهند کرد تا با بسیاری از مشکلات مختلف کنار بیایند.

بازی Redfall در نیمه اول سال 2023 برای کنسول های Xbox Series Xbox Series S و PC عرضه خواهد شد. کاربران Gamepass نیز می توانند در روز اول انتشار این بازی را تجربه کنند. بازی Redfall چهار شخصیت با توانایی های مختلف را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و می توان آن را به صورت یک بازی تک نفره و چهار نفره co-op تجربه کرد.

  بهترین سایت رزرواسیون بوم گردی در شهرهای زیبای ایران

نظرت چیه عزیزم آیا با تولیدات قبلی استودیو آرکین برخورد کردی؟ چه انتظاری از این بازی دارید؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید