فلورانس پیو برای فیلم دیگری با مارول قرارداد بسته است

بر اساس اطلاعات فاش شده، فلورانس پوگ، بازیگر نقش النا بلووا، مستعار بلک ویدو، علاوه بر این فیلم Thunderbolts در فیلم دیگری ظاهر خواهد شد.

فلورانس پیو ابتدا در فیلم Black Widow نقش یلنا بلوا را به عنوان دومین بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول بازی کرد و سپس در سریال Hawkeye بازگشت. فلورانس پیو در نقش بیوه سیاه در فیلم Thunderbolts که گفته می‌شود هدایت تیم را بر عهده دارد، دوباره بازی خواهد کرد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونفلورانس پیو در آثار بیشتری از دنیای سینمایی مارول ظاهر خواهد شد.

هالیوود ریپورتر در مقاله ای جدید در مورد دستمزد ابرقهرمانی فاش کرد که فلورانس پیو قراردادی هشت رقمی برای دو فیلم جدید MCU امضا کرده است که یکی از آنها Thunderbolts است که بر روی گروهی از تبهکاران تمرکز دارد. در حال حاضر مشخص نیست دومین فیلم مارول پیو چه خواهد بود و آیا بیوه سیاه 2 حول محور شخصیت او خواهد بود یا اینکه در یکی از دو قسمت انتقام جویان بازخواهد گشت.

فلورانس پوگ در نقش النا بلووا در فیلم Black Widow

گزینه دیگر فیلم Captain America: New World Order است که در آن هریسون فورد را در نقش ژنرال تاندربولت راس خواهیم دید و این می تواند منطقی باشد. سباستین استن در نقش باکی بارنز با نام مستعار سرباز زمستان، راسل سفید در نقش جان واکر با نام مستعار مامور آمریکایی، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف، با نام مستعار گارد سرخ، هانا جان کامن مثل یک روح اولگا کوریلنکو در نقش سر و جولیا لوئیس دریفوس در نقش والنتینا، دیگر اعضای گروه تندررز را تشکیل می دهند.

  "Redmi 10A" در Geekbench و FCC دیده شد

Thunderbolts برای اکران در 26 ژوئیه 2024 برنامه ریزی شده است که مرحله پنجم دنیای سینمایی مارول را به پایان خواهد رساند. پیو امسال در فیلم نگران نباش عزیزم، فیلم شگفت انگیز و انیمیشن Puss in Boots: The Last Wish ظاهر شد و در سال 2023 او را در آثاری مانند فیلم A Good Person به کارگردانی اوپنهایمر خواهیم دید. توسط کریستوفر نولان و فیلم We will see Dune: Part Two به کارگردانی دنیس ویلنوو.

دیدگاهتان را بنویسید