مایکروسافت به دنبال بازی مشابه Genshin Impact برای Xbox است

طبق گزارش ها، مایکروسافت در حال بررسی یک بازی مشابه است Genshin Impact به موفقیت بیشتری در بازار چین دست خواهد یافت.

رویترز گزارشی منتشر کرد که در آن مایکروسافت برنامه خود را برای تشخیص چنین اثری نوشت Genshin Impact سرعت گرفت. این بازی اکشن RPG بیش از چهار میلیارد دلار درآمد برای استودیوی miHoYo واقع در شانگهای ایجاد کرده است. Genshin Impact در واقع یک بازی جهان باز به سبک انیمه است که بر روی مکانیک gacha تمرکز دارد. مکانیزمی که در آن بازیکنان برای شانس به دست آوردن یک شخصیت خاص در بازی پول پرداخت می کنند.

دانیل احمد، تحلیلگر ارشد در Niko Partners به ​​رویترز گفت: توسعه دهندگان بازی چینی بیان توسعه خود را استاندارد می کنند، فرآیندهای توسعه پیشرفته ایجاد می کنند و در تیم های واقعا بزرگ سرمایه گذاری می کنند. در نهایت، این مورد به آنها کمک می کند تا بازیکنان زیادی را از نظر جغرافیایی و پلت فرم در فضای رقابتی به دست آورند.

منابع به رویترز گفتند که مایکروسافت به دنبال تولیدکنندگان جدید در بازار چین است تا آنها را وارد میدان کند. به نظر می رسد که این شرکت حتی استودیوهای مستقلی را نیز با پول زیاد ارائه می دهد. اگرچه سونی حقوق امتیاز بازی Genshin Impact را ندارد، اما در مراحل اولیه توسعه با miHoYo همکاری کرد و به آنها کمک کرد تا بازی را به بازار عرضه کنند. این بازی برای کامپیوتر و موبایل نیز موجود است. با این حال، نسخه کنسول انحصاری پلی استیشن است.

بیشتر پول بازی از طریق پلتفرم های موبایل به دست می آید. در ضمن، این بازی معمولا در صدر پربازیگرترین بازی های رایگان پلی استیشن قرار دارد. منابع رویترز می گویند که مایکروسافت از از دست دادن Genshin متاسف است و در زمان توسعه بازی با استودیو صحبت هایی داشته است. در نهایت اما نتیجه ای نداشت. یک منبع به شرط ناشناس ماندن به رویترز گفت: «داشتن Genshin Impact پول زیادی برای سونی به ارمغان آورد، زیرا اطلاعات عمومی نیست.

  بخشی از طرح دفاع امروز تصویب شد

دیدگاهتان را بنویسید