محتوای فصل 15 در تریلر جدید Apex Legends: Eclipse به نمایش گذاشته شد

استودیو Respawn محتوای جدید فصل 15 را در تریلر جدیدی از Apex Legends: Eclipse به نمایش گذاشت.

Respawn Entertainment اخیراً تریلر رسمی فصل پانزدهم Apex Legends با نام Eclipse را منتشر کرده است. این ویدیوی جدید قابلیت های Catalyst در بازی و نقشه جدید Broken Moon واقع در Cleo را نشان می دهد.

کاتالیست یک افسانه کلاس دفاعی است که از مواد مایع چسبنده مغناطیسی به روش های مختلف استفاده می کند. همانطور که تریلر نشان می دهد، او می تواند ثبات درها را با مواد مایع خود تغییر دهد تا آنها را برای حمله، کمین و غافلگیری دشمنان مناسب کند. علاوه بر این، Catalyst می تواند مواد خود را روی زمین اسپری کند تا دشمنان را کاهش دهد. کاتالیست حتی قادر خواهد بود دیواری عظیم از مواد چسبنده ایجاد کند که هم می تواند به عنوان پوشش عمل کند و هم حواس دشمنان را منحرف کند.

Respawn نقشه جدیدی برای ماه شکسته برای فصل جدید Apex Legends ایجاد کرده است. این نقشه دارای یک Zip Rail خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد به سرعت در اطراف نقشه حرکت کنند. این نقشه دارای نشانه های مختلف مانند باغ های سرسبز Eternal Gardens یا مناطق صنعتی Eternal Core خواهد بود. پس از آن، احیای فصل 15 بازی Apex Legends عناصر تزئینی مختلفی از جمله پوسته‌های جدید برای Luba، Catalyst، Ronant و دیگر افسانه‌ها قرار داد. فصل 15 Apex Legends قرار است در 10 نوامبر سال جاری منتشر شود.

دانلود ویدیو آپارات

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Apex Legends با ما در میان بگذارید.

  خروج هنری کویل از سریال The Witcher پس از پایان فصل 3

دیدگاهتان را بنویسید