مدت زمان بازی Resident Evil 4 Remake تقریباً مشابه نسخه اصلی است

هیرویوکی کوبایاشی، تهیه کننده بازی Resident Evil 4 Remake در مصاحبه ای با PC Gamer اعلام کرد که مدت زمان نسخه بازسازی شده تقریباً با نسخه اصلی یکسان است.

Capcom اخیراً یک گیم پلی و تریلر داستانی طولانی از Resident Evil 4 Remake منتشر کرده است که جلوه های بصری خیره کننده و اکشن ترسناک آن را به نمایش می گذارد. با توجه به اینکه ما با یک بازسازی روبرو هستیم، احتمالاً نگرانی هایی در مورد حذف برخی از محتوای اصلی بازی توسط توسعه دهندگان وجود دارد. این اتفاق در مورد بازی Resident Evil 3 Remake 2020 افتاد که انتقادات زیادی را نیز به دنبال داشت.

خوشبختانه Resident Evil 4 Remake دیگر این اشتباه را تکرار نخواهد کرد. رسانه PC Gamer اخیرا از هیرویوکی کوبایاشیسازنده بازی پرسید که آیا انتقادات و بازخوردهای بازیکنان در مورد دو بازسازی قبلی در طول توسعه بازسازی Resident Evil 4 در نظر گرفته شده است که با واکنش مثبت آن سازنده مواجه شد.

هیرویوکی کوبایاشی در این باره گفت: «زمانی که تولید رزیدنت اویل 4 را شروع کردیم، به چیزهایی نگاه کردیم که بازیکنان [در بازسازی بازی‌های Resident Evil 2 و Resident Evil 3] چه چیزی را دوست داشتند و چه کاری را می شد بهتر انجام داد. برای مثال می توان به مدت زمان تقریباً یکسان نسخه بازسازی شده RE4 با نسخه اصلی اشاره کرد.

این خبر خوبی برای طرفداران سری Resident Evil است، اما مدت زمان بازی Resident Evil 4 Remake برابر با نسخه اصلی است که مانع از ایجاد تغییرات قابل توجه توسعه دهندگان نخواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا بخش Mercenaries و بخش داستانی Separate Ways با تمرکز بر شخصیت Ida Wang نیز در نسخه بازسازی شده قرار خواهند گرفت یا خیر. از این رو، طرفداران باید منتظر زمان بیشتری برای دانستن این موارد باشند.

  تریلرهای بازی Splatoon 3 قبل از انتشار بازی لو رفت

Resident Evil 4 Remake توسط Capcom 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) در پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و PC به گیمرها عرضه خواهد شد. این بازی دارای محتوای انحصاری برای هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2 است که قرار است در اوایل سال 2023 عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید