House of Dragons پربیننده ترین پایان سریال HBO از زمان بازی تاج و تخت را ثبت کرد

فینال فصل اول سریال House of the Dragon توانست رکورد بزرگترین شب پخش پایانی یک سریال از شبکه HBO از زمان پایان سریال Game of Thrones را به نام خود ثبت کند.

به نظر می رسد سریال House of the Dragon با کیفیت تولید بالا و داستان جذاب و هیجان انگیز خود توانسته نظر مخاطبان سریال Game of Thrones را به خود جلب کند. اگرچه آخرین قسمت این سریال یکشنبه شب همزمان با بازی های فوتبال و فینال لیگ قهرمانان بیسبال آمریکا بین نیویورک یانکیز و هیوستون آستروس پخش شد اما توانست آمار بسیار خوبی را از نظر بیننده به ثبت برساند و حالا بعد از آخرین قسمت 2019 بازی تاج و تخت، بیشترین تعداد بیننده را برای قسمت آخر یک سریال HBO دارد.

طبق آمار منتشر شده، آخرین قسمت از آخرین فصل سریال Game of Thrones در ماه می 2019 بیش از 19.3 میلیون بیننده در پلتفرم های مجاز داشته است، رکوردی که تاکنون دست نخورده باقی مانده است. خانواده اژدها برای فصل اول 9 میلیون بازدیدکننده داشت، اما میانگین 29 میلیون بیننده برای تمام قسمت های این سریال که بیش از 3 برابر مخاطبان قسمت اول این سریال است، داستان جذاب و جذابیت را نشان می دهد. رویدادهای آن برای طرفداران این سبک.

رینیرا تارگرین و پسرش لوک

فصل هفتم سریال Game of Thrones با میانگین 32.8 میلیون بیننده رکورددار است. همچنین خانه اژدها این موضوع به مدت 10 ساعت متوالی تبدیل به پر بحث ترین موضوع در توییتر در آمریکا شد که آمار بسیار خوبی برای سری جدید است. HBO در حال بررسی است.

  انتشار آپدیت iOS 16.0.3 با اصلاحات برای آیفون های جدید

در خارج از ایالات متحده، House of Dragons حتی فصل 8 بازی تاج و تخت را پشت سر گذاشت و به پربیننده ترین سریال سرویس های پخش HBO در تمام کشورهای اروپا، آمریکای لاتین، آسیای جنوب شرقی، هنگ کنگ و تایوان تبدیل شد. این اثر در 39 کشور آمریکای لاتین و 21 کشور اروپایی از طریق HBO Max پخش می شود و در جنوب شرقی آسیا، هنگ کنگ و تایوان از طریق HBO GO قابل مشاهده است.

البته با احتساب تعداد بینندگان سریال از شبکه های غیر رسمی، این آمار به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، اما آمار دقیقی در این زمینه در دست نیست.

در نهایت، می‌توانید نظرات خود را در مورد داستان بازی تاج و تخت با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید