Mario + Rabbids Sparks of Hope در رتبه بندی تریلرها مورد تحسین منتقدان قرار گرفت

نینتندو تریلر جدیدی را منتشر کرده است که نتایج بازی استراتژی تاکتیکی نوبتی Mario + Rabbids Sparks of Hope را به نمایش می گذارد.

Mario + Rabbids Sparks of Hope در فصلی پر از بازی های بزرگ عملکرد بسیار خوبی دارد و با تحسین منتقدان روبرو شده است. اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که نینتندو تریلر جدیدی از این بازی استراتژی تاکتیکی نوبتی منتشر کرده است که نظرات منتقدان را در مورد آن نشان می دهد.

به عنوان دنباله بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle، Mario + Rabbids Sparks of Hope ماریو، پرنسس هلو، لوئیجی و خرگوش ها را دوباره متحد می کند تا با Cursa شیطانی مبارزه کنند و در عین حال اسپارک ها را نجات دهند. شخصیت شیطانی که دنیاهای زیادی را به تاریکی خود آلوده می کند. در این نسخه، کاوش در محیط گسترش یافته است و هر جهان معما، ماموریت های جانبی و فعالیت های زیادی برای تجربه خواهد داشت.

Mario + Rabbids Sparks of Hope دارای بخش مبارزه گسترده است و سیستم حرکت مبتنی بر شبکه را حذف کرده است. استفاده از توانایی‌ها و موقعیت‌های مختلف، تجهیز به جرقه‌های مختلف و اعضای جدیدی مانند Bowser، Rosalina و Edge، کلید شکست دادن دشمنان است. Mario + Rabbids: Sparks of Hope به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است و در آینده میزبان بسته های الحاقی جدیدی خواهد بود و Rayman در بسته الحاقی سوم قرار دارد.

دانلود ویدیو آپارات

  پیش فروش Final Fantasy 16 ممکن است از دسامبر آغاز شود

دیدگاهتان را بنویسید