امکان رایگان بودن قسمت چندنفره The Last of Us

اطلاعات ارسال شده توسط یک آگهی شغلی در Naughty Dog احتمالاً به بازی چند نفره رایگان و مستقل The Last of Us اشاره دارد.

خلاصه شرح شغل تهیه کننده Live Ops در استودیوی ناتی داگ، داشتن “تجربه کاری قابل اعتماد در نقش تولیدی که از یک بازی آنلاین رایگان و AAA پشتیبانی می کند” به عنوان مهارت های اضافی برای این شغل اشاره می کند.

اوایل امسال در رویداد Summer Game Fest 2022 بود نیل دراکمن به صحنه برنامه رفت تا برای اولین بار پروژه مستقل استودیو Naughty Dog در رابطه با بازی The Last of Us 2 را فاش کند.این بازی چند نفره در دنیا The Last of Us همچنان به تلاش خود ادامه می دهد تا تجربه ای خاص و منحصر به فرد را به مخاطبان خود ارائه دهد. شایعه شده است که محتوای بازی بیشتری در سال 2023 با طرفداران به اشتراک گذاشته می شود.

بنابراین، همانطور که می بینید، آگهی شغلی Naughty Dog به طور قطعی رایگان بودن بازی The Last of Us را تایید نمی کند، اما می توان آن را چنین تفسیر کرد. تصویر این بازی که در رویداد Summer Game Fest نمایش داده شد، گمانه زنی هایی را در مورد امکان بازی Battle Royale یا حالت بازی مبتنی بر استخراج، که هر دو در مدل رایگان بازی گنجانده شده اند، ایجاد کرد.

The Last of Us Part 2 در روز اول انتشار بیش از 4 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و یکی از سریعترین رکوردهای فروش انحصاری پلی استیشن 4 را به نام Marvel’s Spider-Man به ثبت رساند. و خدای جنگ آنها نزدیک ترین آمار به این بازی را دارند که در آن دوره به ترتیب 3.3 و 3.1 میلیون نسخه فروخت.

  اولین جزئیات از پردازنده های دسکتاپ نسل سیزدهم اینتل فاش شد

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید