انتشار اولین تصویر رسمی از سری Fallout

آمازون به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد سری بازی های Fallout اولین تصویر رسمی را منتشر کرد او مجموعه Fallout را منتشر می کند که حاوی اطلاعاتی درباره این مجموعه است.

آمازون با مشارکت Bethesda در حال توسعه است این مجموعه لایو اکشن بر اساس سری بازی های Fallout ساخته شده و مدتی است که مراحل فیلمبرداری و تولید این مجموعه آغاز شده است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تصویر رسمی از سری Fallout منتشر شد. آمازون به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد سری بازی های Fallout به تازگی اولین تصویر رسمی از سری بازی های Fallout را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور اعضای Vault 33 هستیم:

اعضای Vault 33 در سری Fallout

پیش از این شایعاتی مبنی بر اینکه داستان سری Fallout بر اساس اعضا ساخته شده بود Vault 33 در حال چرخیدن است و این تصویر این شایعات را تایید می کند. تاریخ پخش سریال Fallout در حال حاضر مشخص نیست و این سریال همچنان در مراحل فیلمبرداری و تولید است. مجموعه Fallout توسط Jonathan Nolan و Lisa Joy’s Kilter Films تولید خواهد شد.

والتون هاگینز، الا پورنل، کایل مک لاکلان، زلیا مندز جونز و آرون موتناز جمله بازیگرانی هستند که در سریال Fallout حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. جاناتان نولان و لیزا جویسازندگان و سازندگان سریال Westworld به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارند. جاناتان نولانخالق سریال Westworld قسمت آزمایشی سریال Fallout را کارگردانی خواهد کرد.

علاوه بر این، جنوا رابرتسون-دووتنویسنده کاپیتان مارول و توم ریدر با هم گراهام واگنر، نویسنده مجموعه‌های The Office، سری Portlandia، سری Baskets و سریال‌های Silicon Valley، به‌عنوان نمایشگر در مجموعه Fallout خدمت خواهد کرد. هم تاد هاواردکارگردان سری بازی های Fallout به عنوان تهیه کننده اجرایی به همراه جوی و نولان در این سری بازی حضور دارند.

  بررسی مختصر Moto G62; یک گوشی ارزان قیمت با پشتیبانی از 5G

بازی Fallout یکی از تحسین برانگیزترین و محبوب ترین بازی های نقش آفرینی است که چندین میلیون نسخه فروش داشته است و بازی موبایل Fallout Shelter بیش از 170 میلیون بار دانلود شده است. این در حالی است که تاد هاوارد به تازگی ساخت Fallout 5 را تایید کرده است، اما این بازی پس از تولید و انتشار بازی The Elder Scrolls VI تولید و عرضه نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید