انتشار بسته الحاقی جدید The Quarry Halloween

Quarry با تخفیف ها و بسته الحاقی Throwback Character Outfit دهه 1950 که برای مدت محدودی رایگان خواهد بود به استقبال هالووین می رود.

2K Games تریلر جدیدی از The Quarry در یوتیوب منتشر کرد و بسته الحاقی جدیدی را برای این بازی ترسناک فاش کرد. این بسته الحاقی که برای هالووین منتشر شد، لباس‌های جدیدی را برای شخصیت‌های بازی به ارمغان می‌آورد که با الهام از آثار ترسناک دهه 1950 ساخته شده‌اند. این پوسته ها تا اول نوامبر به صورت رایگان برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس هستند. Xbox Series S موجود است.

بسته الحاقی شخصیت Throwback Character Outfit در دهه 1950 پس از این تاریخ با قیمت 3.99 پوند در دسترس خواهد بود. همراه با انتشار این باندل، طرفداران می توانند منتظر 40 درصد تخفیف بازی The Quarry نیز باشند. این تخفیف فقط برای نسخه دیجیتالی بازی برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس است. ایکس باکس سری اس برنامه ریزی شده است و در بازه های زمانی مختلف عرضه خواهد شد.

  • فروشگاه پلی استیشن: تنها نسخه لوکس – 19 اکتبر تا 2 نوامبر (27 اکتبر تا 11 نوامبر)
  • فروشگاه مایکروسافت: نسخه استاندارد و لوکس – 18 تا 31 اکتبر (26 اکتبر تا 9 نوامبر)
  • فروشگاه استیم: نسخه استاندارد و لوکس – 21 اکتبر تا 4 نوامبر (29 اکتبر تا 13 نوامبر)

The Quarry یک بازی ترسناک نوجوانان است که از فیلم های ترسناک کلاسیک الهام گرفته شده است. این بازی در تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد) در دسترس کاربران رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس قرار گرفت و به ماجراهای گروهی از قهرمانان می پردازد که تصمیم به برگزاری جشن می گیرند. وقتی این گروه متوجه می شوند که توسط مردم محلی تشنه به خون شکار می شوند، جشن آنها کوتاه می شود و ترس غالب می شود.

  مایکروسافت بالاخره نسخه ۴G سرفیس پرو ۸ را منتشر کرد

دیدگاهتان را بنویسید