بازسازی بازی The Witcher در دست ساخت است

استودیو CD Projekt Red اعلام کرد که روند بازسازی قسمت اول سری Witcher به تازگی آغاز شده است.

همزمان با پانزدهمین سالگرد سری بازی های The Witcher، استودیوی لهستانی CD Projekt Red قصد دارد اولین نسخه از سری محبوب The Witcher را که در اکتبر 2007 برای رایانه های شخصی منتشر شد، با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 بازسازی کند. اطلاعات بیشتری منتشر نشده است. در مورد این نسخه جدید بازی، اما CD Projekt می گوید این بازی همان پروژه Canis Majoris است که ماه گذشته به عنوان یکی از بازی های در حال توسعه برای سری The Witcher در سال های آینده معرفی شدیم.

همچنین، این اولین بازی از سری Witcher خواهد بود که با موتور گرافیکی Unreal Engine ساخته شده است. بر اساس این اطلاعات، استودیوی لهستانی Fool’s Theory که متشکل از تعدادی بازی ساز باتجربه سابق سری ویچر است، سازنده اصلی این بازسازی خواهد بود. البته تمامی مراحل ساخت و بازسازی این پروژه زیر نظر مستقیم استودیو CD Project Red انجام خواهد شد.

سازندگان بازی می گویند که بازسازی بازی Witcher «با نهایت اهمیت و توجه به جزئیات» ساخته می شود، بنابراین طرفداران باید مدتی منتظر بمانند تا اخبار جدیدی از این پروژه منتشر شود. آدام بادوفسکی، رئیس استودیو CD Projekt، درباره این معرفی جدید می گوید:

ویچر نقطه شروع همه ما در CD Project Red است. این اولین بازی ساخته شده توسط ماست و لحظه ای مهم در تاریخ این سری محسوب می شود. بازگرداندن این مکان و اختراع مجدد بازی برای نسل جدیدی از گیمرها برای ما به همان اندازه بزرگ و هیجان انگیز است. همکاری با Fool’s Theory نیز برای ما بسیار مهم است [از آن‌ها] آنها در ساخت بازی های دیگر سری Witcher با ما همکاری کرده اند. آنها با منبع اصلی بسیار آشنا هستند، به خوبی می دانند که گیمرها چقدر مشتاق دیدن بازسازی این بازی هستند و همچنین با نحوه ساخت بازی های خارق العاده و جاه طلبانه آشنا هستند و اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا ما اطلاعات جدیدی در مورد این بازی با اجازه دهید آن را با شما به اشتراک بگذاریم، مطمئنم که در پایان ارزش آن را خواهد داشت.”

  اولین اطلاعات از مشخصات سخت افزاری تبلت پیکسل فاش شد

بازی The Witcher در دست ساخت است سئو کول

علاوه بر بازسازی اولین بازی از سه گانه ویچر، مدتی پیش تصمیم گرفته شد که نسخه چهارم این مجموعه نقش آفرینی که مدتی پیش مراحل اصلی توسعه خود را در این استودیو با نام رمزی پولاریس آغاز کرد. ، اولین نسخه از یک سه گانه جدید خواهد بود که داستان های بیشتری از دنیای Witcher را برای طرفداران به ارمغان می آورد. و بازیکنان دوباره خلق خواهند کرد. همچنین تایید شده است که یک بازی جدید و فرعی از سری Witcher با کد Project Sirius توسط استودیوی 60 نفره The Molasses Flood عرضه شده است که بازی Flame in the Flood را در کارنامه خود دارد که دارای تعداد زیادی خواهد بود. تفاوت هایی با بازی های قبلی این سری دارد و شامل یک بخش می باشد. همچنین می تواند چند نفره باشد.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید