بازگشت بازیگر قدیمی در نقش اره منبت کاری اره مویی در قسمت جدید اره

توبین بل، بازیگر اصلی فیلم Jigsaw، برای ایفای نقش در قسمت بعدی Saw بازخواهد گشت.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون این را باخبر شدیم توبین بل، بازیگر نقش اول فیلم Jigsaw در فیلم های Saw برای ایفای نقش در قسمت بعدی این مجموعه بازخواهد گشت. این بار Jigsaw واقعاً بازگشته است و توبین بل نقش شخصیت جان کرامر را در فیلم بعدی Saw بازی خواهد کرد. قسمت دهم این سریال ترسناک اواخر ماه جاری وارد مرحله تولید خواهد شد و طرفداران برای تماشای آن در سینماها باید تا 27 اکتبر 2023 (5 آبان 1402) منتظر بمانند.

دنباله Saw در اوایل امسال فاش شد و در ابتدا تصور می شد که ما با یک دنباله روبرو هستیم. کوین گروترت، کارگردان Saw 6 و Saw: The Final Chapter راس این پروژه است. حالا با بازگشت توبین بل این سوال پیش می آید که آیا قسمت دهم Saw پیش درآمد خواهد بود یا خیر؟ در حال حاضر هیچ جزئیاتی در این مورد وجود ندارد و برای دریافت پاسخ باید مدتی دیگر صبر کنیم.

Jigsaw اولین بار در سال 2004 در فیلم Saw به عنوان یک قاتل زنجیره ای معرفی شد که قربانیان خود را اسیر می کند و اراده آنها را برای زنده ماندن با قرار دادن آنها در معرض بازی های مرگبار آزمایش می کند. این فیلم موفقیت زیادی را برای سازندگان به ارمغان آورد که منجر به ساخت دنباله ها و اسپین آف های زیادی شد.

متأسفانه، ما هنوز نمی دانیم که آیا این فیلم یک پیش درآمد است یا در نهایت با یک اسپین آف دیگر به پایان خواهیم رسید. جان کرامر عملاً در پایان Saw 3 کشته شد و با توجه به حضور توبین بل در فیلم بعدی Saw، بعید به نظر می رسد که با یک دنباله روبرو باشیم. البته هنوز امکان ساخت دنباله وجود دارد. به خصوص اگر بازیگر فقط در فلاش بک ظاهر شود. در هر صورت تا زمانی که اطلاعات موثق از منابع رسمی منتشر نشود، نمی توان در این مورد اظهار نظر کرد.

  واکنش Rockstar به ویدیوهای لو رفته GTA 6 بدون تاخیر در بازی

مارگ بورگ و اورن کولزتهیه کنندگان Saw می گویند: «کار دوباره با توبین هیجان انگیز است. بازی او در نقش جان کرامر بخشی از جادویی است که این سریال را به اثری خارق العاده تبدیل کرد و شخصیت او یکی از ارکان اصلی فیلم است. هنوز مشخص نیست که آیا ارتباطی بین فیلم آینده و Spiral وجود دارد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید