تاریخ انتشار Wo Long: Fallen Dynasty اعلام شد

استودیو Team Ninja و Koi Tecmo اعلام کرده‌اند که بازیکنان چه زمانی می‌توانند بازی اکشن RPG Wo Long: Fallen Dynasty را تجربه کنند.

در سال های اخیر تیم نینجا خود را به عنوان یکی از بهترین سازندگان بازی های RPG اکشن Soulslike معرفی کرده است و کسانی که می خواهند بازی های Soulslike بیشتری را از این سازنده ژاپنی تجربه کنند می توانند در غیاب سری Nioh به Wo Long: Fallen Dynasty بروند. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که زمان دقیق انتشار این بازی مورد انتظار مشخص شده است.

استودیو Team Ninja و Koi Tecmo از طریق توییت جدیدی تایید کرده‌اند که Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ 3 مارس 2023 (12 مارس 1401) برای کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا بازیکنان می توانند قبل از انتشار بازی منتظر انتشار دمو دیگری باشند یا خیر. اگرچه تحقق این امر با توجه به سابقه استودیو Team Ninja در انتشار آثار دور از ذهن نیست.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (در استور ویندوز و استیم) در دسترس خواهد بود. این بازی در همان روز عرضه روی Xbox Game Pass و PC Game Pass نیز در دسترس خواهد بود و کاربران این سرویس های اشتراکی می توانند بدون صرف هزینه اضافی آن را امتحان کنند.

  معرفی یخچال MoodUp ال جی تنها با یک لمس رنگ را تغییر دهید

دیدگاهتان را بنویسید