توضیحاتی درباره سیستم رزمی God of War Ragnarok در تریلر جدید بازی

در دومین ویدیو از سری ویدیوهای پشت صحنه God of War Ragnarok، استودیو سانتا مونیکا در مورد مکانیسم جنگی و طراحی دشمن توضیح می دهد.

پیش از انتشار بازی God of War Ragnarok، استودیو سانتا مونیکا مجموعه جدیدی از ویدیوهای پشت صحنه را به اشتراک گذاشته است که جزئیات توسعه بازی را شرح می دهد. در ویدیوی دوم بازی، سازندگان سیستم مبارزه را مرور می‌کنند و مکانیک نبرد و طراحی دشمن را توضیح می‌دهند. اولین ویدیوی پشت صحنه بازی به چگونگی شکل گیری داستان God of War Ragnarok و بررسی داستان نسخه قبلی می پردازد.

شنیدن توضیحات اعضای استودیوی سانتا مونیکا در مورد رویکردشان به مبارزه God of War Ragnarok جالب خواهد بود. بدون شک مبارزات همیشه بخش بزرگی از سری God of War بوده است و God of War Ragnarok به بازیکنان این نوید را می دهد که سیستم رزمی خارق العاده God of War 2018 را گسترش دهند. با توجه به نمایش های بازی می توان گفت که این نسخه به نظر می رسد. بسیار امیدوار کننده.

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر می شود. بازی God of War Ragnarok به 40 ساعت زمان نیاز دارد که 20 ساعت آن برای تکمیل داستان اصلی و همین مدت زمان نیاز است. برای ماموریت های جانبی این بازی چندین ساعت کات سین دارد که داستانی غنی و مفصل را روایت می کند. این نسخه توسط ESRB رتبه M یا مناسب برای سنین 17+ را دریافت کرده است.

دانلود ویدیو آپارات

  شایعه: تولید ریبوت Perfect Dark به خوبی پیش می رود

دیدگاهتان را بنویسید