حضور کوین بیکن در اولین تریلر فیلم کریسمس Guardians of the Galaxy. اعلام تاریخ پخش

اولین تریلر مارول استودیو ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان منتشر شده است و در پایان تاریخ اکران این فیلم کریسمس اعلام خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان منتشر شد. استودیوی مارول بالاخره اولین تریلر فیلم را منتشر کرد که برای دوره کریسمس تولید شده بود، در طول تریلر مانتیس و درکس را می بینیم که سعی می کنند کریسمس را جشن بگیرند و به Star-Lord با گامورای گم شده کمک کنند و در طول تریلر حتی به خانه کوین بیکن هم سر می زنند. ، بازیگر فیلم رودخانه عرفانی می روند و می دزدند. در زیر می‌توانید اولین تریلر فیلم ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در پایان تریلر مشخص شد که سریال ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان در 25 نوامبر سال جاری از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. فیلم کریسمس Guardians of the Galaxy در واقع دومین فیلم ویژه مارول است که پس از فیلم هالووین Werewolf by Night که به طور انحصاری برای دیزنی پلاس ساخته شده بود، عرضه می شود. همچنین می توانید اولین پوستر فیلم ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان را در ادامه مشاهده کنید. انجام دادن:

اولین پوستر ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان

کریس پرت در نقش پیتر کویل با نام مستعار استار لرد، زویی سالدانا در نقش گامورا، دیوید باوتیستا در نقش درکس، وین دیزل در نقش گروت، بردلی کوپر در نقش راکت راکون، کارن گیلان در نقش نبیولا و پم کلمنتیف در نقش مانتیس از جمله بازیگران حاضر در فیلم نگهبانان هستند. از کهکشان هالیدی ویژه و نقش های ایفا شده است. همچنین در ویژه کریسمس Guardians of the Galaxy شاهد سگ فضایی Cosmo خواهیم بود.

  مشخصات پردازنده گرافیکی Navi 32 در به روز رسانی نرم افزار AMD ROCm بررسی می شود

فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 برای اکران در تاریخ 5 می 2023 (15 می 1402) برنامه ریزی شده است. مثل دو قسمت آخر جیمز گان او مسئولیت کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه Guardians of the Galaxy 3 را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید