رونمایی از بازی های رایگان برای سرویس پلی استیشن پلاس در نوامبر 2022

سونی بازی های رایگان ماه نوامبر را برای PlayStation Plus Essential اعلام کرده است که شامل دو بازی پلی استیشن 5 و سه بازی پلی استیشن 4 می شود.

سونی بازی‌های رایگان PlayStation Plus Essential را برای ماه نوامبر از طریق پست منتشر می‌کند 2022 را لیست کرده است. بازی های رایگان این ماه به شرح زیر است:

  • Nioh 2 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5
  • Hevenly Bodies برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5
  • مجموعه لگو هری پاتر برای پلی استیشن 4

این سه بازی برای مشترکین سه لایه پلاس شامل Essential، Extra و Premium هستند در تاریخ 10 نوامبر برای دانلود در دسترس خواهد بود. پلی استیشن پلاس جدید شامل سه سطح است که Essential پایین ترین سطح است و بازیکنان در طول ماه به چندین بازی رایگان دسترسی دارند. بازی های این سطح را نیز می توان بعد از پایان ماه اجرا کرد، البته به شرطی که سرویس پلی استیشن پلاس را داشته باشید و این آثار را به حساب خود اضافه کنید.

Nioh 2 یک بازی شبیه به روح است که توسط Team Ninja ساخته شده است که مکانیک های مبارزه با شمشیر سری Ninja Gaiden را با مکانیک های سری Dark Souls ترکیب می کند. Heavenly Bodies یکی دیگر از بازی‌های پازل رایگان مبتنی بر فیزیک است که در آن بازیکنان محیطی با جاذبه صفر را کشف می‌کنند. آنها پازل ها را حل می کنند و اشیاء مربوط به فضا را جمع آوری می کنند.

بازی لگو هری پاتر آخرین بازی مجموعه لگو نیست و در سال 2016 منتشر شد. با این حال، هم منتقدان و هم بازیکنان موافق هستند که این یکی از بهترین بازی‌های سری لگو است. این بازی شامل دو نسخه سال یک تا چهار و سال پنج تا هفت است که به صورت تلفیقی منتشر شده است.

  بازی Disney Illusion Island برای نینتندو سوییچ معرفی شد

لازم به ذکر است که بازی های رایگان اکتبر سرویس پلاس شامل Hot Wheels Unleashed، Injustice 2 و Superhot تا 9 نوامبر (31 مهر) به حساب کاربری اضافه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید