شخصیت ونوم برای DLC پس از عرضه بازی Marvel’s Midnight Suns فاش شد

به نظر می رسد ادی براک و سیمبیوت در بسته الحاقی پس از عرضه برای Marvel’s Midnight Suns در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت.

سازندگان بازی Marvel’s Midnight Suns در ادامه تبلیغات خود برای تصاحب حساب کاربری توییتر این بازی توسط ددپول، از شخصیت Venom به عنوان جدیدترین شخصیت این بازی رونمایی کردند. تصویر در توییت جدید #DeadpoolSuns ارسال شده توسط ادی براک و این سیمبیوت Venom را با ظاهری جذاب و طراحی چشمگیر نشان می دهد.

Venom و Storm جدیدترین شخصیت هایی هستند که از طریق DLC پس از عرضه به Midnight Suns مارول اضافه شده اند. اضافه خواهد شد. فهرست محتویات انتشار نسخه افسانه ای بازی منتشر شده همچنین به پوسته های دو شخصیت معرفی نشده اشاره کرده است که در فصل جدید بازی منتشر خواهند شد. در همین حال، درز در ماه ژوئن نشان داد که بازی دارای چهار بسته محتوای DLC پس از عرضه خواهد بود که هر کدام یک شخصیت جدید به همراه دشمنان، مراحل و ماموریت‌های بیشتری را اضافه خواهند کرد.

رونمایی از Venom برای Midnight Suns مارول

چهره ادی براک در فیلم Midnight Suns مارول

Firaxis Studio و 2K Games آنها تاکنون این اطلاعات را تایید نکرده اند، اما افشای این اطلاعات ممکن است محتوا را فاش کند فصل پاس در آینده نزدیک به ارمغان خواهد آورد. بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ 2 دسامبر برای پلتفرم ها منتشر خواهد شد پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و کامپیوتر در نظر گرفته شده است. نسخه‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان از این RPG تاکتیکی نیز در تاریخ‌های بعدی منتشر خواهند شد.

  اولین تصاویر واقعی از گلکسی اس 22 اولترا منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید