عرضه Age of Empires 2 و Age of Empires IV برای Xbox

با اعلام مایکروسافت، بازی های Age of Empires 2 و Age of Empires IV برای کنسول های ایکس باکس منتشر خواهند شد.

دیروز گزارشی مبنی بر اضافه شدن نام های پلتفرم Xbox Series X Age of Empires 2: Definitive Edition برای سری S و Xbox One منتشر شد. کمی بعد و در بیست و پنجمین سالگرد سری Age of Empires، مایکروسافت رسما از انتشار این بازی به همراه Age of Empires IV خبر داد. او در ایکس باکس اعلام کرد.

این شرکت از طریق یک پست متنی در وب سایت ایکس باکس اعلام کرد که نسخه کنسولی این بازی از ماوس و کیبورد پشتیبانی می کند. علاوه بر این، قابلیت کراس پلتفرم در بازی گنجانده شده است. گیمرها در دو پلتفرم Xbox و PC می توانند از طریق این قابلیت با یکدیگر بازی کنند. البته باید توجه داشته باشیم که قابلیت کراس پلتفرم بازی کاملا اختیاری است و در صورت تمایل می توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. به هر حال، مایکروسافت اعلام کرده است که Age of Empires 2 و Age of Empires IV هستند آنها همچنین در Xcloud در دسترس خواهند بود.

Age of Empires 2: Definitive Edition اولین بار در سال 2019 برای PC منتشر شد.این اثر در واقع نسخه ریمستر شده بازی اصلی سال 1999 است.در نسخه Definitive Edition شاهد بهبود جنبه های بصری و گرافیکی بازی و پشتیبانی باشید. با وضوح 4K ما بودیم. بازی 2019 همچنین دارای تمامی بسته های الحاقی منتشر شده برای نسخه اصلی بود.

در مراسم بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه، رسما اعلام شد که بازی Age of Empires IV: Anniversary Edition از امروز، از طریق Steam و فروشگاه مایکروسافت در دسترس خواهد بود. نسخه جدید Age of Empires IV شامل بازی پایه، همه به‌روزرسانی‌های منتشر شده، و همچنین محتوای جدیدی مانند اضافه شدن Mali و امپراتوری عثمانی است. لازم به ذکر است که دارندگان Age of Empires IV می توانند این سالگرد را به صورت رایگان دریافت کنند.

  از سال 2023 به تخفیف های فصلی فروشگاه Steam تغییر دهید

Age of Empires 2: Definitive Edition در 11 فوریه برای ایکس باکس منتشر خواهد شد. Age of Empires IV در تاریخ نامشخصی در سال 2023 برای کاربران کنسول مایکروسافت در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید