نرم افزار Bloodborne Mobile متعلق به سونی نیست

هر چند نرم افزار تماس گرفت Bloodborne Mobile در فروشگاه Google Play موجود است اما متعلق به سونی نیست و احتمالاً یک کلاهبرداری است.

سه روز قبل، در 1 نوامبر (23 اکتبر)، هیئت رتبه‌بندی استرالیا Bloodborne Mobile را فهرست کرد، به آن رتبه G داد و نوشت که بازی توسط Rock Great Games توسعه و منتشر شده است. اگر در اینترنت جستجو کنید، این بازی به جز اخبار مربوط به این رده سنی، حضور رسمی دیگری ندارد. نویسنده منبع بازی را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کرده است و شواهد نشان می دهد که ما طرف کلاهبرداری هستیم.

تصویری از صفحه اصلی بازی غیر رسمی Bloodborne Mobile

این بازی با حجم 23.59 مگابایت تصویری از بازی Bloodborne را در هنگام اجرا نشان می دهد که روی آن دکمه قرمز شفاف “شروع بازی” قرار دارد. با کلیک بر روی این عبارت وارد صفحه دیگری معادل تصویر بالا می شوید که از شما می خواهد طرح های پریمیوم مختلف بازی را خریداری کرده و در فروشگاه گوگل پلی به آن 5 ستاره بدهید.

نکته دیگر اینکه توضیحات رسمی بازی در فروشگاه گوگل پلی فقط اطلاعات بازی Bloodborne را از پلی استیشن 4 کپی کرده و تصاویر بازی اصلی را به اشتراک می گذارد. قیمت بازی هم عجیب است. از آنجایی که برنامه ماهانه 7.99 دلار هزینه دارد. در حالی که برنامه سالانه 15.99 دلار است. مشخص نیست که چه اتفاقی برای پرداخت این هزینه می افتد. به جز پول شما در حال پایین رفتن است!

  هدفون AR / VR اپل دوباره کند می شود!

دیدگاهتان را بنویسید