پیام‌های پنهان را در تریلر Silent Hill: Townfall کشف کنید

کاربران موفق شدند در تریلر مقدماتی Silent Hill: Townfall پیام های پنهانی پیدا کنند، از ارجاعات به Alessa از اولین بازی این مجموعه تا کدهای SOS مخفی و گفته ها. شامل می شود

پس از معرفی بازی های جدید Silent Hill، برخی از طرفداران به دنبال کشف نکات و پیام های پنهانی هستند که سازندگان بازی در ویدیوها برای کسانی که به اندازه کافی کنجکاو هستند، پنهان کرده اند. یک کاربر Reddit با نام کاربری MilkManEX صدای فیلم راه اندازی Silent Hill: Townfall را تبدیل کرد. به یک فایل MP3 او متوجه وجود جمله ای پنهان در طیف نگار فرکانس صوتی شد که در آن نوشت: هر قلبی که این شهر داشت اکنون متوقف شده است.

علاوه بر این، یک پیام SOS یا درخواست کمک در کد مورس پنهان شده است و همچنین به شخصیت السا از قسمت اول مجموعه Silent Hill اشاره دارد. او در این بازی برای کنسول PS1 حضور دارد معرفی شد، در واقع دختر داهلیا گیلسپی (داهلیا گیلسپی) یکی از اعضای فرقه‌ای بود که به عنوان نظم شناخته می‌شد. بر اساس اعتقادات آنها در قلب السا بذری از “خدا” وجود دارد و اعضای فرقه در تلاش برای تولد آن هستند. ظاهراً این همان چیزی است که به شهر سایلنت هیل قدرت می بخشد.

پیام مخفی در تریلر Silent Hill: Townfall

منتظر اخبار رسمی بیشتری در Silent Hill: Townfall در سال آینده باشید. بنابراین این پیام های مخفی و تریلر فاش شدن گیم پلی تنها اطلاعاتی هستند که تا آن زمان در اختیار خواهیم داشت. طبق اعلام سازندگان No Code Studio، داستان این بازی نقطه کانونی بازی های قبلی این تیم خواهد بود. در نتیجه اگر با بازی Stories Untold و بازی Observation آشنایی داشته باشید، احتمالاً کم و بیش می دانید که در Silent Hill: Townfall چه نوع داستان سرایی را خواهیم دید.

  امسال میزان رم تمام مدل های آیفون 14 یکسان است!

از دیگر بازی های اخیرا معرفی شده در سری Silent Hill می توان به بازسازی Silent Hill 2 اشاره کرد و Silent Hill F. می توانید بیشتر درباره علایق و انتظارات خود از بازی های جدید سری ترسناک Silent Hill با زومجی و سایر کاربران صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید