گزارش مالی مایکروسافت برای سه ماهه سوم سال 2022 منتشر شد

طبق گزارش سه ماهه جدید مایکروسافت، سرویس PC Game Pass افزایش یافته است 159 درصد نسبت به سال قبل و تاکنون در مجموع 20 میلیون حساب حداقل یک بار از xCloud استفاده کرده اند.

مایکروسافت کنفرانس مالی سه ماهه خود را برای سرمایه گذاران و مفسران برگزار کرد. ساتیا نادلامدیر اجرایی و امی هودمدیر مالی شرکت در مورد Xbox صحبت می کند. نادلا تعداد مشترکین این سرویس را گفت PC Game Pass نسبت به سال گذشته 159 درصد رشد داشته است و بیش از 20 میلیون کاربر اکنون از Xbox Cloud Gaming استفاده می کنند:

ما در حال اضافه کردن گیمرهای جدید به اکوسیستم خود هستیم. با تحقق هدف ما برای دستیابی به بازیکنان در هر کجا و در هر زمان و با هر دستگاهی که می‌خواهند. ما شاهد افزایش استفاده در تمامی پلتفرم‌ها هستیم که ناشی از قدرت کنسول است. مشترکان PC Game Pass نسبت به سال گذشته 159 درصد افزایش یافته اند، و با Cloud Gaming، نحوه توزیع، تجربه و تماشای بازی ها را تغییر می دهیم.

بیش از 20 میلیون نفر تا به امروز از این سرویس پخش بازی استفاده کرده اند و ما در حال اضافه کردن پشتیبانی برای دستگاه های جدید مانند کنسول های قابل حمل Logitech، Razer و MetaQuest هستیم. در پیش‌بینی تعطیلات پایان سال، بهترین تخفیف‌ها را در مورد بازی‌ها با Game Pass و Xbox Series X به شما ارائه می‌دهیم. تقریباً نیمی از خریداران سری S تازه وارد اکوسیستم ما شده‌اند.”

Xbox Series S

هود سپس گفت که در سه ماهه قبل (بین جولای و سپتامبر 2022)، فروش کنسول های ایکس باکس بهتر از حد انتظار بوده است. هود در مورد چشم انداز فصل جاری (بین اکتبر و دسامبر 2022) اضافه کرد که مایکروسافت پیش بینی می کند که درآمد بازی در میان افراد 13 تا 17 ساله مجرد کاهش یابد (10-15 درصد). به دلیل سال قوی قبلی که شاهد انتشار بازی های اول شخص زیادی بودیم و برخی از این با افزایش کاربران سرویس Game Pass جبران شد.

  Er bonusser uden indskud denne, spild af tid eller betaler sig?

همچنین انتظار می رود درآمد حاصل از خدمات و محتوای Xbox در این گروه سنی کاهش یابد. به هر حال، هود خاطرنشان کرد که این شرکت همچنان انتظار دارد معامله اکتیویژن بلیزارد تا پایان سال مالی جاری (ژوئن 2023) تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید