Sniper: یک برنامه توسعه دهنده Ghost Warrior برای ایجاد یک بازی تیراندازی سرویس گرا

CI Games اعلام کرده است که یک بازی شوتر و بقا مبتنی بر خدمات را در پنج سال آینده منتشر خواهد کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیوی CI Games، سازنده بازی Sniper: Ghost Warrior و Lords of the Fallen، از برنامه های خود برای پنج سال آینده رونمایی کرد. این سازنده قصد دارد در این مدت یک بازی تیراندازی سرویس گرا و یک بازی سبک بقا منتشر کند.

این استودیوی لهستانی برنامه کاری خود را روز دوشنبه با سرمایه گذاران به اشتراک گذاشت که شامل توسعه یک تیرانداز تاکتیکی چند نفره پولی PVE با نام رمز پروژه اسکورپیو است. این بازی در استودیوی داخلی CI Games به نام Underdog Studio سازنده سری بازی Ghost Warrior در حال ساخت است. CI Games به وضوح می خواهد از شوتر سرویس گرا آینده خود برای دراز مدت پشتیبانی کند.

CI Games اعلام کرده است که سری محبوب Sniper Ghost Warrior با یک استودیوی شریک جدید که در کنار استودیو Underdog کار خواهد کرد تا امکان کار همزمان بر روی این مجموعه و پروژه لایو اکشن آینده را فراهم کند، ادامه خواهد یافت. استودیو CI Games نیز از ساخت مجموعه جدیدی در سبک بقا خبر داد.

در حال حاضر مراحل تولید این بازی بقا با Unreal Engine 5 آغاز شده و در حال انجام است، تیم نوآوری و مدیریت پروژه با استودیوی خارجی به نام Batfields سازنده بازی های Dead Effect برای توسعه این بازی همکاری کرده است. CI Games همچنین به اهداف بلندمدت خود برای گسترش مجموعه خود با توسعه بازی های جدید اشاره کرد. در ماه آگوست، آنها از Lords of the Fallen رونمایی کردند که یک ریبوت از بازی اکشن فانتزی 2014 بود.

  تریلر جدید FIFA 23 بر روی بخش Ultimate Team متمرکز شده است

دیدگاهتان را بنویسید