انتشار اخبار جدید از نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3 در آینده نزدیک

با توجه به پاسخ اکانت رسمی سری بازی های ویچر به یکی از کاربران در توییتر، به نظر می رسد به زودی شاهد انتشار اخبار جدیدی از نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3 باشیم.

The Witcher 3: Wild Hunt در سال 2015 منتشر شد. یک کار بسیار خوب انجام شده که قرار دادن کاربران در نقش Geralt موفقیت زیادی را برای استودیوی سازنده آن به ارمغان خواهد آورد. The Witcher 3 علاوه بر فروش بالای خود، عنوان بهترین بازی سال را از آن خود کرد. طبق برنامه ریزی های اعلام شده توسط CD Project Red، طرفداران این مجموعه در سال های آینده روزهای شلوغی را در پیش خواهند داشت.

با این حال، در مدت زمان کوتاهی، طرفداران به زودی می توانند نسخه پیشرفته The Witcher 3 را برای کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس پیدا کنند. Xbox Series S منتشر خواهد شد، بیا. در اوایل سال جاری، CD Project Red تایید کرد که قصد دارد نسخه نسل نهم The Witcher 3 را در سه ماهه چهارم سال 2022 منتشر کند.

با این حال طی روزهای اخیر و با توجه به نزدیک شدن به آخرین فصل سال جاری، سکوت سازندگان باعث تعجب کاربران شده و بسیاری کنجکاو شده اند تا اطلاعات جدیدی از نسخه ارتقا یافته بازی Witcher 3 منتشر شود.به نظر می رسد که این سکوت به زودی شکسته خواهد شد نام کاربر روز دیگر SkadiTheHealer یک سوال در توییتر مطرح کرد و اخبار جدیدی را برای این نسخه درخواست کرد. اکانت رسمی سری بازی های ویچر در پاسخ به این کاربر از کلمه (به زودی) استفاده کرده است.

  شایعه: یک بازی جدید Need for Speed ​​به زودی معرفی خواهد شد

با توجه به پاسخ سازنده و در اواخر ماه اکتبر، باید دید سازندگان چه زمانی اطلاعات جدید و تاریخ عرضه رسمی را اعلام خواهند کرد.

والپیپر گرالت از ریویا در سه گانه The Witcher

این استودیو در کنار ساخت سه گانه جدید این سری، در حال توسعه نسخه بازسازی شده بازی است. این ویچر است. علاوه بر عناصر ذکر شده، یک نسخه اسپین آف از سری بازی های Witcher است که استودیوی Molasses Flood مسئولیت توسعه آن را بر عهده دارد، در حال تولید است. در حال حاضر تمامی اسامی ذکر شده در پاراگراف قبل به دلیل قرار گرفتن در مراحل اولیه توسعه، دور از انتشار هستند.

نظر شما چیه عزیزم نظرات و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید