انتشار پروتکل کالیستو در ژاپن لغو شد

با اعلام رسمی استودیوی بازی سازی The Callisto Protocol، عرضه این محصول در ژاپن به دلیل مشکلات رده بندی سنی توسط CERO لغو شد.

استودیو Striking Distance در خبری اعلام کرد که انتشار نسخه ژاپنی The Callisto Protocol لغو شده است. طبق اعلام اکانت ژاپنی توییتر این بازی، این استودیو دیگر به کار بر روی نسخه ژاپنی The Callisto Protocol ادامه نخواهد داد. زیرا بازی نتوانست الزامات مورد نیاز توسط CERO، هیئت رده بندی سنی ژاپن را پاس کند.

این استودیو همچنین اعلام کرد که دریافت مجوز CERO مستلزم تغییراتی در محتوای بازی است که به اعتقاد استودیو با تجربه بازیکن مورد انتظار مطابقت نخواهد داشت. ظاهراً Striking Distance از کاهش خشونت پروتکل Callisto در نسخه ژاپنی خودداری کرد و سانسور را به چالش کشید. بازیکنان ژاپنی که بازی را پیش خرید کرده باشند، بازپرداخت خواهند شد. آخرین ساخته گلن اسکافیلد هفته گذشته طلایی شد و بر اساس توضیحات رسمی سازندگان، می دانیم که این بازی ترسناک حاوی صحنه های خشونت آمیز خواهد بود. در نهایت مدت زمان بازی بین 12 تا 14 ساعت است.

بازی Callisto Protocol در تاریخ 11 دسامبر (2 دسامبر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

  در حال ارائه جزئیات بیشتر در مورد فصل سوم Battlefield 2042

دیدگاهتان را بنویسید