ایجاد یک تیم توسعه جدید توسط سونی با همکاری ویژوال آرتز و ناتی داگ

برای کار بر روی یک پروژه بسیار جاه طلبانه، سونی با همکاری Naughty Dog و تیم Visual Arts یک تیم توسعه داخلی جدید تشکیل داد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که آگهی استخدام جدید تولیدکننده ارشد در پلی استیشن گلوبال منتشر شده است. این فرصت شغلی به اندازه کافی عادی به نظر می رسد، اما به نظر می رسد توضیحات نشان می دهد که سونی در حال ایجاد یک تیم توسعه داخلی است. این تیم با مشارکت تیم هنرهای تجسمی پلی استیشن تشکیل شد که تجربه زیادی در ساخت انیمیشن، صحنه های سینمایی، موشن کپچر و موارد دیگر دارد.

بسیاری از مردم این تیم را با نام گروه خدمات هنرهای بصری سونی می شناسند، که طبق گزارش ها، قبل از اینکه به استودیوی Naughty Dog منتقل شود، روی The Last of Us Part 1 کار می کرد. سپس تیم به یک استودیوی پشتیبان پروژه تبدیل می شود. یک آگهی شغلی اخیر به مشارکت تیم هنرهای تجسمی در توسعه سری بازی‌های The Last of Us اشاره می‌کند و اشاره می‌کند که یک تیم توسعه داخلی جدید در حال کار بر روی یک “پروژه بسیار جاه طلبانه” است.

این پروژه هنوز اعلام نشده است اما می دانیم که با همکاری استودیو Naughty Dog ساخته خواهد شد. در توضیحات این تبلیغ می خوانیم: «اگرچه این بازی هنوز رونمایی نشده است، اما چشم انداز و برنامه ریزی روشنی برای انتشار آن داریم. ما متعهد هستیم که با استفاده از مهارت ها و استعدادهای موجود، یک بازی با کیفیت بصری بالا و تجربه ای بسیار جذاب برای بازیکنان ارائه دهیم. ما از افرادی که در تمام جنبه های تولید و مدیریت آثار AAA مهارت دارند دعوت به همکاری می کنیم.”

 

Чемпионат Мира По Футболу 2022 Матч 34 Иран

در حالی که معلوم نیست این پروژه چه خواهد بود، می توانیم حدس هایی در مورد آن داشته باشیم. این بازی می تواند نسخه بعدی The Last of Us یا یک بازی مستقل مانند بازی چند نفره مستقل این سری باشد. این بازی ممکن است مربوط به برنامه های Naughty Dog برای تشکیل تیمی برای توسعه بازی های جدید Uncharted باشد. البته این موارد تاکنون تایید نشده است و باید مدتی دیگر منتظر ماند تا اطلاعات موثق از منابع رسمی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید