تاریخ انتشار بازی Somerville مشخص شد

به تازگی سازندگان Somerville با انتشار تریلر جدیدی تاریخ انتشار رسمی بازی را اعلام کردند.

استودیو جامپشیپ از سال 2017 در حال توسعه Somerville بوده است، اکنون طی آخرین اخبار دنیای بازی، این استودیو تریلر، تاریخ انتشار رسمی این اثر علمی تخیلی و ماجراجویی مورد انتظار آن را منتشر کرده است. بازی Somerville در تاریخ 15 نوامبر سال جاری (24 آبان) برای کاربران کنسول Xbox Series X عرضه می شود. Xbox Series S، Xbox One و PC از طریق Steam و Epic Games در دسترس خواهند بود. کاربران گیم پس نیز می توانند در روز اول عرضه این بازی را تجربه کنند. در ادامه می توانید ویدیوی ارسال شده را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

جالب است بدانید دینو پتی، مدیرعامل سابق و یکی از بنیانگذاران استودیو Playdead در تیم سازندگان این اثر حضور دارد. پس از ترک Play Dead در سال 2017، این فرد همراهی کرد کریس اولسن ایجاد یک استودیوی بازی سازی جامپشیپ انجام داد. ایده ساخت این اثر نیز اولین مورد بود کریس اولسن داستان بازی پس از یک فاجعه بزرگ روایت می شود. بازیکنان سعی خواهند کرد خانواده خود را در بازی بازسازی و تکمیل کنند. از علت و چگونگی وقوع این فاجعه اطلاعاتی در دست نیست. با این حال، به نظر می رسد که بیگانگان درگیر هستند.

این اثر طراحی بصری سینمایی 2.5 بعدی همراه با قطعات سه بعدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. سبک طراحی برای بسیاری از طرفداران آثار مستقل یادآور بازی Inside است. کریس اولسن که مسئولیت کارگردانی این اثر را بر عهده دارد، اعلام کرد که این بازی قطعاً اثری در این سبک نیست، اگرچه DNA بازی های پازل پلتفرم را دارد. این فرد در صحبت های خود به تازگی تجربه این اثر چه از نظر نحوه روایت داستان و چه از نظر طراحی و سازوکار اشاره کرد.

  سیستم ضد تقلب Denovo برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

نظرت چیه عزیزم از این کار چه انتظاری داری؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید