تاریخ پخش فصل سوم و آخر انیمیشن Cuphead نتفلیکس اعلام شد تاریخ پخش اعلام شد

نتفلیکس ویدیویی را برای تاریخ انتشار فصل سوم سریال The Cuphead Show منتشر کرده است که قرار است آخرین قسمت این انیمیشن باشد.

اسفند ماه گذشته و پس از پخش 12 قسمت اول سریال The Cuphead Show، نتفلیکس از تمدید این انیمیشن برای فصل دوم خبر داد و فصل دوم این انیمیشن که در 13 قسمت تولید شده بود، در تیرماه 1396 از نتفلیکس پخش شد. امسال. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمیشن Capehead فصل سوم و پایانی خواهد داشت. نتفلیکس اعلام کرده است که فصل سوم انیمیشن Cuphead که آخرین فصل آن خواهد بود، در تاریخ 18 نوامبر سال جاری (27 آبان) از این سرویس استریم پخش خواهد شد.

فصل سوم انیمیشن The Cuphead Show در 11 قسمت تولید شده است و بر اساس ویدیوی منتشر شده در یکی از قسمت ها شاهد داستان The Secret Assassins خواهیم بود. در طول ویدیو شاهد ماموریت Cuphead، Magman و Ms باشید. ما یک جام هستیم، هر کدام می خواهند یک قاتل مخفی شوند و البته سر ماگمن در این موضوع بدون کلاه می ماند و او یک عنوان دیگر می گیرد. ویدیوی خنده دار فصل سوم سریال The Cuphead Show را در زیر مشاهده می کنید:

دانلود از آپارات

جارد و چاد مولدنهاور که مسئول ساخت بازی Cuphead هستند، برای ساخت سریال The Cuphead Show نیز بازگشته اند. یک والنتینو واقعی به عنوان Capehead، فرانک تودارو مثل ماگمن، لوک میلینگتون-دریک مثل دویل، جو هانا به عنوان کتل بزرگ، وین بردی مثل یک پادشاه تاس جیم کانروی در نقش اول بالب و گری گریفین در نقش خانم Chalice از جمله بازیگرانی است که به عنوان صداپیشه در انیمیشن The Cuphead Show ظاهر شده است.

  IOS 16 معرفی شد. صفحه قفل جدید و تجربه بهتر در برنامه پیام‌ها

دیدگاهتان را بنویسید