تعیین تعداد صحنه های بعد از پایان Black Panther 2

بعد از اجرا فیلم Black Panther: Wakanda Forever صبح امروز، تعداد صحنه های بعد از پایان این فیلم تنظیم شده است.

امروز صبح Black Panther: Wakanda Forever با واکنش‌های اولیه مثبت به روی توده‌ای از منتقدان باز شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتعداد صحنه های بعد از پایان Black Panther 2 فاش شده است که کمی غیرمنتظره است. به گفته کسانی که فیلم را دیده اند، Black Panther: Wakanda Forever تنها یک صحنه پس از ساخت فیلم دارد که در میانه تیتراژ پایانی فیلم بازی می کند.

بسیاری انتظار داشتند که Black Panther: Wakanda Forever حداقل 2 صحنه پس از پایان مانند اکثر فیلم های مارول داشته باشد، اما اطلاعات زیادی در مورد این صحنه وجود ندارد و ما در حال حاضر معنای آن را نمی دانیم. مشخص نیست که آیا صحنه بعد از پایان Black Panther 2 شامل یک شخصیت غافلگیرکننده مانند Doctor Doom است یا به آینده Black Panther و Wakanda یا حتی نامور اشاره دارد. البته شاید اتفاق خاصی در این صحنه رخ ندهد و تا زمانی که دنباله Black Panther اکران نشود نمی توانیم در این مورد مطمئن باشیم.

مقاله مرتبط:

  • آیا Doctor Doom در Black Panther 2 است؟

لتیسیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تانوک هوئرتا، ​​آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و مایکل کول آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. هم رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه Black Panther: Wakanda Forever را بر عهده داشته است.

  تاریخ شروع فصل آخر Call of Duty Vanguard و Warzone

فیلم Black Panther: Wakanda Forever قرار است در 11 نوامبر اکران شود. فیلم Black Panther 2 پس از فیلم Avengers: Endgame با مدت زمان حدود 2 ساعت و 41 دقیقه، دومین فیلم طولانی دنیای سینمایی مارول نام گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید