تغییرات گسترده در سری Green Lantern جدایی سازنده برای تمرکز بر شخصیت جدید

HBO Max و DC تصمیم گرفته اند تغییرات اساسی در سریال Green Lantern ایجاد کنند و اکنون این سریال بر روی شخصیتی متفاوت تمرکز کرده است.

در نوامبر 2018 خبری منتشر شد که گرگ برلانتی ساخت سری Green Lantern به شبکه HBO Max و حتی مدتی پیش مراحل استخدام بازیگران سریال گرین لنترن آغاز شد اما اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتغییرات مهمی در این مجموعه ایجاد شده است. هالیوود ریپورتر گزارش داد که برخلاف برنامه اولیه سریال برای تمرکز روی آلن اسکات با بازی جرمی اروین و گای گاردنر با بازی فین ویتروک، اکنون تصمیم گرفته شده است که جان استوارت شخصیت اصلی گرین لنترن باشد.

منابع نزدیک به پروژه به هالیوود ریپورتر گفتند که استوارت، که در اوایل دهه 1970 به عنوان بخشی از لیگ عدالت به شهرت رسید و در واقع محبوب ترین شخصیت گرین لنترن است، در اصل از سریال حذف شده بود. زک اسنایدر، رئیس سابق دی سی فیلمز، پیش از این در نظر داشت که شخصیت جان استوارت را وین تی کار بازی کند. استوارت همچنین انیمیشن مستقل خود را دارد که در آن آلدیس هاج صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشته است. هاج اخیرا در فیلم Black Adam نقش هاوکمن را بازی کرده است.

به عنوان بخشی از این تغییرات، ست گراهام اسمیت، مجری برنامه گرین لنترن، پروژه را ترک کرد. او پیش از این فیلمنامه یک فصل کامل هشت قسمتی را آماده کرده بود و پس از آخرین تغییرات، HBO Max تصمیم گرفت این پروژه را ترک کند. مدتی پیش والتر هامادا، رئیس سابق دی سی فیلمز، برادران وارنر را ترک کرد و اخیرا جیمز گان به عنوان رئیس استودیو دی سی معرفی شد.

  تاریخ اکران فیلم سونیک 3 تایم لپس انیمیشن اسمورف ها اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید