حجم فروش سری بازی های Nioh از مرز ۷ میلیون نسخه گذشت

Koi Tecmo و Team Ninja اعلام کردند که سری بازی های اکشن نقش آفرینی Nioh به رکورد فروش جدیدی دست یافته است.

Koei Tecmo و Team Ninja اعلام کردند که سری بازی Nioh به موفقیت تجاری بزرگی دست یافته است. در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که فروش کلی بازی های NeiO از مرز ۷ میلیون نسخه عبور کرده است که رکورد جدیدی برای این سری اکشن RPG محسوب می شود.

جالب اینجاست که این میزان فروش تنها مربوط به پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی بازی های Nioh است. این دو بازی به این صورت روی کنسول های ایکس باکس موجود نیستند فومیهیکو یاسوداکارگردان این مجموعه پیش از این اعلام کرده بود که طرفداران برای تجربه این آثار روی کنسول های مایکروسافت منتظر نمانند.

اولین نسخه از بازی Nioh در سال 2017 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و در نهایت در همان سال به رایانه های شخصی نیز راه یافت. Nioh 2 به طور انحصاری برای کنسول PS4 در سال 2020 منتشر شد و یک سال بعد برای کاربران رایانه های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. در ماه فوریه، تیم نینجا فروش 2.5 میلیون نسخه از NEO 2 را اعلام کرد. این مجموعه اکشن نقش آفرینی تا سال گذشته 6 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت.

بازی های Nioh و Nioh 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم های رایانه شخصی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس هستند. چند روز بعد، NEO 2 به سرویس اشتراک پلی استیشن پلاس سونی اضافه خواهد شد، بنابراین مشترکین در هر سه سطح Essential، Extra و Premium /Deluxe، تا بتوانند آن را به حساب خود اضافه کنند.

  تریلر فیلم مردی به نام اتو با بازی تام هنکس

دیدگاهتان را بنویسید