علاقه گلن اسکافیلد به ساخت دنباله ای بر پروتکل کالیستو.

اگرچه بازی The Callisto Protocol قرار است ماه آینده اکران شود، اما کارگردان گلن اسکافیلد علاقه مند به ساخت دنباله آن است.

گلن اسکافیلد، کارگردان بازی The Callisto Protocol مردی بسیار آینده نگر است و با وجود اینکه نسخه اول بازی هنوز منتشر نشده است، برای ساخت دنباله آن ابراز علاقه کرده است. او در مصاحبه ای با اینورس گفت: «می خواهم دنباله ای بسازم. این یک بازی کامل است. اما بسیاری از ایده های واقعا خوب وجود دارد که می خواهیم دنبال کنیم. من همیشه می خواهم چیز بزرگ بعدی را بسازم. حتی پس از پایان مسابقه، من به مرحله بعدی فکر می کنم.

او نظر مشابهی در مورد بازسازی Dead Space داشت و گفت: “اگر به من بستگی داشت، چنین بازسازی را انجام نمی دادم و می خواستم کار جدیدی انجام دهم.” جالب اینجاست که با وجود عرضه نشدن نسخه اول بازی، اسکافیلد و تیمش در استودیوی Striking Distance چشم به آینده این بازی دارند و این مورد به نوعی نشان دهنده اعتماد آنها به بازی است.

از دیگر اخبار این بازی، هفته گذشته اعلام شد که کار ساخت بازی به پایان رسیده و اصطلاحا طلایی است و در عین حال به دلیل مشکلات رده بندی سنی، انتشار این بازی در ژاپن لغو شده است. .

بازی Callisto Protocol در 11 دسامبر (2 دسامبر) برای پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series Sپلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهند شد.

  تبدیل استودیو Eidos Shanghai به استودیو گیربکس شانگهای توسط Ambrisser

دیدگاهتان را بنویسید