مایکروسافت آخرین به روز رسانی ویندوز 11 را منتشر کرد

مایکروسافت در هفته گذشته بسیاری از به روز رسانی های ویندوز را منتشر کرده است و نسخه جدید دیگری هم اکنون در دسترس است. همچنین آپدیت اختیاری این ماه برای کاربران ویندوز 11 (نسخه اصلی و 22H2) منتشر شد.

طبق گفته های xda-developers، این دو به روز رسانی شباهت های زیادی دارند. اما عنصر مشترک اصلی اضافه کردن دکمه Task Manager به منوی زمینه (Context Menu) است که با کلیک راست بر روی نوار وظیفه ظاهر می شود. این ویژگی در بسیاری از بیلدهایی که هفته گذشته برای اینسایدرها منتشر شد وجود داشت و اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است. نوار وظیفه ساده ترین راه برای دسترسی به منوی زمینه در ویندوز 10 بود. اما چنین گزینه ای در ویندوز 11 وجود نداشت. پس خیلی خوبه که برگشتی

علاوه بر این، هر به روز رسانی تغییرات مختلفی را در سیستم عامل اعمال می کند. البته ویندوز 11 نسخه 22H2 ویژگی های بیشتری دارد. کاربران سیستم عامل فوق می توانند به روز رسانی با برچسب KB5018496 را نصب کنند که به صورت دستی دانلود می شود. این ارتقا، شماره ساخت را به 22621.755 می رساند. نکات برجسته به‌روزرسانی شامل برخی تغییرات بصری در تجربه جستجو و تنظیمات پشتیبان‌گیری ویندوز است. برخی از تغییرات در زیر ذکر شده است:

برای بهبود عملکرد جستجو، ویژگی های بصری در نوار وظیفه افزایش می یابد (این ویژگی در حال حاضر برای چند نفر فعال است و در ماه های آینده برای کاربران بیشتری در دسترس خواهد بود).

منبع: آخرین خبر

  WhatsApp به زودی به شما اجازه می دهد پیام های حذف شده را ذخیره کنید!

دیدگاهتان را بنویسید