Dragon Age: Dreadwolf اکنون کاملاً قابل بازی است

استودیو Bioware بازی RPG را معرفی کرد Dragon Age: Dreadwolf وارد فاز آلفای توسعه شده است و اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است.

استودیو Bioware در بدو ورود بازی عصر اژدها: Dreadwolf پست جدیدی در مورد فاز آلفا منتشر کرده است. در این پست در مورد جدیدترین بازی این سریال نقش آفرینی و فانتزی نوشته شده بود: «تا الان خیلی روی قسمت های مختلف بازی کار کردیم. اما پس از رسیدن به فاز آلفا، بازی به طور کامل جمع می شود. اکنون برای اولین بار می توانیم کل بازی را تجربه کنیم. از صحنه های آغازین مرحله اول تا پایان. “ما می توانیم همه چیز را به عنوان یک تجربه منسجم ببینیم، بشنویم، احساس کنیم و بازی کنیم.”

در ادامه این پست، استودیو BioWare در مورد مراحل بعدی Dreadwolf منتهی به انتشار نوشت که شامل افزایش عملکرد بصری تا فرم نهایی، تمرکز بر ویژگی‌های گیم پلی و ارزیابی عناصر کلیدی است. از نحوه راه رفتن و پیشرفت بازیکنان گرفته تا نحوه توسعه روابط و انسجام روایت. اکنون که توانایی ایجاد یک تجربه کامل را داریم، می‌توانیم چیزهایی را که برای طرفداران مهم است، تکرار کرده و بهبود دهیم.»

بازی Dragon Age: Dreadwolf، عاقبت مورد انتظار نسخه Inquisition حداقل از سال 2017 در حال توسعه بوده است. در این مدت، نسخه اولیه داستان بازی نوشته شد. با وجود مسائل و تغییرات زیادی که در بازی ایجاد شده است، مانند تغییر اعضای سازنده و انتظارات Bayer از بازی، Dragon Age: Dreadwolf بالاخره به انتشار نزدیک می شود. تاریخ عرضه بازی هنوز مشخص نیست، اما شایعات حاکی از آن است که در اواخر سال 2023 عرضه خواهد شد.

  انتشار به‌روزرسانی One UI 4.0 به دلیل برخی مشکلات متوقف شده است

دیدگاهتان را بنویسید