اعلام تاریخ پخش تریلر جدید سونیک نتفلیکس

نتفلیکس با انتشار چندین پوستر و یک تریلر جدید تاریخ انتشار Sonic Prime را تایید و اعلام کرد.

باخمن 99 بود نتفلیکس و سگا اعلام کردند که در حال همکاری برای ساخت یک سریال انیمیشنی بر اساس سری بازی های Sonic هستند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از انیمیشن Sonic Prime منتشر شد. در این تریلر شاهد سفر تصادفی سونیک به دنیای چندگانه و ورود به دنیایی متفاوت هستیم که در آن سونیک باید با کمک نسخه متفاوتی از دوستانش برای مبارزه با دکتر اگمن همکاری کند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید انیمیشن Sonic Prime را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر این، نتفلیکس تایید کرده است که انیمیشن Sonic Prime در تاریخ 15 دسامبر سال جاری از این سرویس استریم پخش خواهد شد. علاوه بر این، نتفلیکس 8 پوستر جدید از انیمیشن Sonic Prime منتشر کرد که بر روی شخصیت های مختلف این انیمیشن مانند Sonic، Tails، Knuckles، Dr. اگمن و همکاران در زیر می توانید این 8 پوستر را مشاهده کنید:

نتفلیکس انیمیشن Sonic Prime را یک اثر ماجراجویی توصیف می کند که در آن سرنوشت دنیای چندجهانی جدید و عجیب در دستان Sonic است که در آن سونیک باید خودش را پیدا کند و به رستگاری برسد. نتفلیکس با سگا، استودیوی Wild Brain و Man of Action Entertainment، خالق Ben 10، برای ساخت Sonic Prime همکاری کرد.

Sonic Frontiers جدیدترین بازی سونیک است که در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) بر روی پلتفرم هایی مانند Xbox Series X | Xbox Series S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC منتشر خواهند شد.

  واردات آیفون در کشور ممنوع شد؟!

دیدگاهتان را بنویسید