امکان ارائه قابلیت دانلود LAN برای استیم

به‌روزرسانی پلتفرم Steam احتمالاً به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌ها را از طریق LAN و سیستم شخصی بدون آنلاین شدن دانلود کنند.

به نظر می رسد Velo در حال کار بر روی آسان تر کردن انتقال فایل های بازی Steam بین رایانه ها است. پاول یاندیکبنیانگذار SteamDB و یک دیتا ماینر در پلتفرم Velo با کشف خطوط خاصی از برنامه نویسی در Steam API ادعا می کند که قابلیت انتقال فایل های بازی از طریق LAN و بدون نیاز به آنلاین شدن به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

اگرچه استفاده از این قابلیت در نگاه اول بدیهی به نظر نمی رسد، اما کاربرانی که از بازی های Steam در چندین سیستم بازی استفاده می کنند، می توانند از این ویژگی استفاده کنند. یک مثال خوب از این اپلیکیشن می تواند امکان دانلود بازی های استیم از کامپیوتر به کنسول Steam Deck بدون نگرانی از روشن بودن کنسول دستی برای مدت طولانی باشد.

اشاره به امکان دانلود بازی ها از طریق LAN در استیم

Valve اخیراً رکورد جدیدی را برای تعداد کاربران همزمان در Steam به ثبت رسانده و با بیش از 30 میلیون کاربر همزمان به بالاترین تعداد در تاریخ این پلتفرم رسیده است.

Steam همچنین نسخه جدیدی از کلاینت بتا خود را منتشر کرده است که به کاربران اجازه می دهد از رابط کاربری Big Picture Mode در کنسول Steam Deck و رایانه شخصی خود استفاده کنند. نسخه جدید رابط کاربری Steam عملکردهای صفحه اصلی را بهبود می بخشد و با استفاده از کلیدهای میانبر کنترلر چندین گزینه کاربر را با سرعت بیشتری در اختیار پخش کننده قرار می دهد.

  معرفی Dead Island 2 شامل رونمایی از گیم پلی بازی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید