اولین نسخه The Witcher در GOG Galaxy رایگان شد

The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut برای همیشه برای مشتری GOG Galaxy رایگان است.

دیروز خبر بازسازی اولین نسخه Witcher با استفاده از Unreal Engine منتشر شد 5 اعلام کرد. اکنون بازی اصلی با نام کامل The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut برای همیشه در پلتفرم GOG Galaxy رایگان است. 13 سال از انتشار اولین بازی Witcher با محوریت شخصیت Geralt می گذرد و به گفته بسیاری از طرفداران، این محصول شایسته یک بازسازی کامل بود.

این اولین بار نیست که بازی رایگان می شود، اما این بار برای همیشه رایگان خواهد ماند. اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده اید یا قصد دارید دوباره آن را انجام دهید، اکنون بهترین زمان است. چون نیازی به پرداخت پول ندارید. اما در انجمن های GOG، برخی از کاربران از ارائه محصولات رایگان ناراحت هستند. دلیل آن این است که به جای افزودن و دانلود آسان از وب سایت GOG، باید کلاینت GOG Galaxy را دانلود کنید. برخی این حرکت را نمونه دیگری از تلاش تهاجمی GOG برای وادار کردن مردم به دانلود کلاینت مبتنی بر DRM خود می دانستند.

اما برخی از افراد این کلمات را احمقانه دانستند و گفتند مردم باید از رایگان بودن بازی خوشحال باشند. زیرا دندان های اسب به اصطلاح پیشکش حساب نمی شود. همچنین یکی دیگر از کاربران گفته است که برای افزودن بازی به حساب خود باید نرم افزار مذکور را نصب کنید، اما سپس می توانید آن را حذف کنید. سپس بازی را همانطور که می خواهید نصب کنید.

اگر قصد دانلود The Witcher را دارید، کلاینت GOG Galaxy را راه اندازی کنید. سپس می توانید بازی مشخص شده را در تب Discover پیدا کنید. از اینجا به کتابخانه بازی خود بروید و بازی را نصب کنید یا نرم افزار را حذف کنید و مستقیماً برای دانلود اولین بازی Witcher از وب سایت GOG بروید.

  شباهت سریال Stranger Things به انیمه ژاپنی Fairy Song

دیدگاهتان را بنویسید