بازی جدید Copper Effect یک بازی تک نفره خواهد بود

استودیو Bioware توضیحات جدیدی را در رابطه با نسخه جدید بازی مس افکت به کاربران ارائه کرده است.

در فروردین امسال استودیوی بازی سازی Bioware اعلام کرد که ساخت نسخه جدید بازی Copper Effect در مراحل اولیه قرار دارد. بر اساس گزارش ها، نسخه جدید موسوم به Mass Effect 5 با Unreal Engine 5 طراحی و توسعه خواهد یافت. BioWare در جدیدترین اخبار دنیای بازی، توضیحات مختصری را در مورد زمان کوتاه باقی مانده تا تاریخ N7 به طرفداران این سری ارائه داد. (7 نوامبر، (که برای طرفداران این سری با این نام شناخته می شود) ماه بعد که بازی جدید مس افکت تصور شد و به عنوان یک ماجرای تک نفره در نظر گرفته شد.

به تازگی سازندگان بازی در سایت رسمی الکترونیک آرتز توضیحاتی در مورد این بازی ارائه کرده اند. Dragon Age: Dreadwolf به طرفداران معرفی شد. مطابق با گری مک کیمدیرعامل BioWare، مراحل ساخت این بازی به تازگی فاز آلفای خود را به پایان رسانده است. در پایان مقاله ارسال شده توسط این شخص، او همچنین به بازی جدید Mass Effect اشاره کرد و گفت: “ما تیمی داریم که سخت در تلاش برای تجسم آینده جدیدی برای بازی Mass Effect تک نفره هستند.”

تصویری از تیزر سینمایی بازی جدید Mass Effect از استودیو Bioware

در طول روز N7 2021، Bioware چند اثر هنری جدید از Mass Effect 5 را با طرفداران به اشتراک گذاشت. به نظر می رسد که سازندگان تصویر منتشر شده این شخصیت را بازگردانند Geth که به عنوان یکی از آنتاگونیست های اصلی سری بازی های Copper Effect شناخته می شود، ذکر شد. این نژاد مصنوعی از قاریان متولد می شوند. بدون شک انتشار بازی جدید Mass Effect برای بسیاری لذت بخش خواهد بود و افراد زیادی مشتاقانه منتظر انتشار اطلاعات رسمی جدید از این بازی هستند.

  رکورد شگفت انگیز بازی Terraria در استیم

در حال حاضر تاریخ انتشار خاصی برای نسخه جدید بازی مس افکت اعلام نشده است. به نظر می رسد این اثر برای کنسول های نسل نهم دو شرکت مایکروسافت و سونی و رایانه های شخصی در حال توسعه است.

نطر شما چی هست؟ چه انتظاری از این بازی دارید؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید