تریلر بازی God of War Ragnarok منتشر شد

استودیوی سانتا مونیکا سونی تریلر God of War Ragnarok را منتشر کرد.

اگرچه 12 روز تا انتشار رسمی بازی God of War Ragnarök باقی مانده است، اما از هم اکنون می توانیم تریلر معرفی این محصول این استودیو را در سانتا مونیکا تماشا کنیم. البته سازندگان و شرکت ناشر در تلاش هستند تا بسیاری از قسمت‌های God of War Ragnarok را مطابق با روندی که در نمایش‌های قبلی بازی مشاهده می‌شد به گیمرها نشان ندهند. تریلر معرفی این بازی ویدیویی، حداقل در نگاه اول، فیلم جدیدی ندارد و با استفاده از قسمت های مختلف تریلرهای قبلی ساخته شده است.

با توجه به رویکرد تبلیغاتی کلی سونی برای جدیدترین بازی God of War، به نظر می رسد که تیم سازنده به شدت می خواهند گیمرها اکثر قسمت های اثر را برای اولین بار در طول تجربه خود ببینند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی God of War Ragnarok را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

بخشی از توضیحات متنی در کانال رسمی پلی استیشن برای معرفی تریلر God of War Ragnarok، گیمرها را با کریتوس و آترئوس در یک «ماجراجویی اسطوره ای برای [یافتن] “پاسخ” دعوت نامه؛ همانطور که این دو “قبل از جنگ پیشگویی شده ای که جهان را به پایان خواهد رساند” سفر می کنند، آنها “مداوم مراقب آسگارد هستند.”

بازی God of War Ragnarok روز چهارشنبه 18 نوامبر برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود. بر اساس اخبار بازی، می دانیم که نتایج God of War Ragnarok در تاریخ 12 نوامبر (3 آبان) منتشر خواهد شد.

  کسپرسکی: ایران آلوده ترین کشور در زمینه بدافزار است

دیدگاهتان را بنویسید