تعداد بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla بیش از 20 میلیون نفر است

یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی نقش‌آفرینی جهان باز Assassin’s Creed Valhalla به رکورد جدیدی دست یافته است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که بازی Assassin’s Creed Valhalla از شرکت Ubisoft Montreal از زمان عرضه در نوامبر 2020 تاکنون بیش از 20 میلیون بازیکن دارد. این آمار میزان فروش Assassin’s Creed Valhalla را نشان نمی دهد. به خصوص که این بازی بارها به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. با این حال، بر کسی پوشیده نیست که این بازی اکشن نقش آفرینی جهان باز موفقیت های زیادی را برای یوبی سافت به ارمغان آورده است.

Assassin’s Creed Valhalla در هفته اول بیش از هر بازی دیگری در همان دوره فروخت. در گزارش مالی 2021-2022، یوبی سافت اعلام کرد که این بازی بیش از 300 میلیون یورو درآمد خالص داشته است. از زمان عرضه، Assassin’s Creed Valhalla میزبان دو بسته الحاقی کوچک پولی، Wrath of the Druids و The Siege of Paris، و همچنین بسته الحاقی عظیم Dawn of Ragnarok بوده است.

تا کنون آپدیت های زیادی برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده است و اخیرا شاهد انتشار آپدیت Tombs of the Fallen بودیم. محتوای اضافی به نام The Last Chapter نیز برای انتشار اواخر امسال برنامه ریزی شده است و داستان Eivor را تکمیل می کند. این بازی بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس است، می توانید ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی و گوگل استیدیا را تجربه کنید.

  پردازنده های دسکتاپ سری Ryzen 7000 رسما معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید