تولید سریال پویانمایی Sausage Party با صداپیشگان اصلی

آمازون پرایم ویدیو برای تولید یک سریال انیمیشنی بر اساس کمدی بزرگسالان Sausage Party چراغ سبز نشان داده است که در سال 2024 پخش خواهد شد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که دنیای انیمیشن کمدی بزرگسالان Sausage Party در حال گسترش است. Amazon Prime Video اعلام کرده است که سفارش ساخت سریال انیمیشنی جدید بر اساس Sausage Party با صداپیشگان اصلی را داده است. نام این مجموعه تلویزیونی Sausage Party: Foodtopia خواهد بود و طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که در سال 2024 در Prime Video پخش شود.

ست روگن، کریستن ویگ، مایکل سرا، دیوید کرومهولتز و ادوارد نورتون آنها برای صداپیشگی سریال انیمیشن Sausage Party: Foodtopia بازخواهند گشت. از جمله صداپیشگان جدید این مجموعه انیمیشنی می توان به موارد زیر اشاره کرد: ویل فورته، سام ریچاردسون، ناتاشا راثول و یاسر لستر نقل شده. در حال حاضر ساخت این سریال آغاز شده و فصل اول آن 8 قسمت خواهد بود. اولین پوستر این مجموعه انیمیشنی را می توانید در زیر مشاهده کنید.

Sausage Party: پوستر متحرک سریال کمدی بزرگسالان Foodtopia

ست روگن و ایوان گلدبرگنویسندگان سوسیس پارتی در بیانیه ای جدید اعلام کردند انیمیشن سوسیس پارتی نشان دهنده هر چیزی است که از یک اثر سینمایی می توان انتظار داشت. بنابراین شروع به تولید یک سریال تلویزیونی کردند. Amazon Prime Video تاکنون هیچ جزئیاتی در مورد سریال انیمیشنی Sausage Party: Foodtopia به اشتراک نگذاشته است و باید منتظر زمان بیشتری برای انتشار اطلاعات بیشتر در این زمینه باشیم.

آریل شفیر و کایل هانتردیگر نویسندگان کارتون سوسیس پارتی، تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه Foodtopia هستند. کنراد ورنونیکی از کارگردانان انیمیشن Sausage Party به عنوان کارگردان ناظر نیز فعالیت می کند. انیمیشن Sausage Party داستان یک بقال را روایت می کند که متوجه می شود چه وحشتی در خانه در انتظارشان است. این انیمیشن با بودجه 19 میلیون دلاری توانست بیش از 140 میلیون دلار در گیشه بفروشد و به یکی از موفق ترین انیمیشن های بزرگسالان تاریخ تبدیل شود.

  برندن گلیسون به خواکین فینیکس و لیدی گاگا در جوکر 2 می پیوندد

دیدگاهتان را بنویسید