شایعه: کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 7900 AMD در ماه دسامبر عرضه خواهند شد

افشاگر AMD Greymon55 ادعا می کند که تیم قرمز معماری RDNA3 را هفته آینده فاش می کند و محصولات جدید را در اوایل دسامبر عرضه می کند.

Greymon55 قبلاً گزارش داده بود که کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 7000 عرضه شده است. حدود 27 نوامبر سال جاری (6 دسامبر) برنامه ریزی شده است. اکنون گفته می شود که این تاریخ کمی عقب افتاده است تا اینکه یک هفته بعد، انتظار عرضه محصولات گرافیکی جدید مبتنی بر معماری را داشته باشیم. داشتن RDNA3 البته از نظر فنی این تاخیر به حساب نمی آید، زیرا AMD هرگز در مورد تاریخ عرضه کارت های گرافیک جدید خود با مردم ارتباط برقرار نکرده است.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که تاریخ رونمایی از معماری جدید سری Radeon بدون تغییر باقی مانده است. در واقع، عرضه رسمی کارت های گرافیک سری RX 7000 همچنان برای 3 نوامبر (12 نوامبر) برنامه ریزی شده است. برعکس، AMD در مورد آن بسیار پر سر و صدا بوده و مشتاق است تا کارت های گرافیک جدید خود را در اسرع وقت به عموم مردم نشان دهد. بنابراین در حالی که شایعات چارچوب زمانی عرضه محصولات جدید AMD را مشخص می کند، باید منتظر عرضه این کارت ها از اواخر نوامبر (اواخر آبان) تا اوایل دسامبر (اوایل آذر) باشیم.

توییت جدید Greymon55

از سوی دیگر، انویدیا که در سپتامبر شروع به معرفی کارت‌های گرافیک سری RTX 40 کرد. انجام شد، او هنوز قصد استفاده از کارت گرافیک را ندارد RTX 4080 را قبل از 16 نوامبر اجرا کنید. RX 6900XT نیز به همین صورت است که با وجود رونمایی در 28 اکتبر 2020، تنها در 8 دسامبر سال جاری به دست مصرف کنندگان رسید.

  اولین تیزر بازی Everywhere - زومجی

اما در مورد نام گذاری کارت گرافیک های جدید AMD، مشکل دیگری تایید شده و مربوط به نسخه RX 7900XTX است. و- تصویر زیر که توسط یک ویرایشگر ارسال شده و به سرعت حذف شده است، مدل پرچمدار این سری را نشان می دهد. XTX با 24 گیگابایت حافظه گرافیکی

تصویر لو رفته RX 7900XTX

در نهایت می‌توانید نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید