شکست مایکروسافت در مطابقت با نرخ رشد مشترکین Game Pass

مایکروسافت برای دومین سال متوالی نتوانست به تعداد مشترکین هدف سرویس Game Pass دست یابد.

مایکروسافت برای دومین سال متوالی اهداف خود را از دست داد، بر اساس گزارش‌های جدید از یک بیانیه مالی مایکروسافت که اطلاعاتی درباره اهداف مالی سالانه در مقایسه با دستمزد مدیر عامل مایکروسافت، ساتیا نادلا و سایر اعضای کلیدی شرکت ارائه می‌دهد. کاربران Game Pass خواهند رسید این شرکت برای دستیابی به اهداف مالی خود باید نرخ رشد 72.88 درصدی مشترکین Xbox Game Pass را برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2022 تجربه می کرد، اما علیرغم رشد مثبت تعداد مشترکین این سرویس، نرخ رشد مذکور برابر است. تنها 28.07٪.

این دومین سال متوالی است که نرخ رشد مشترکین Game Pass نتوانسته اهداف داخلی مایکروسافت را برآورده کند. در سال مالی 2021، نرخ رشد هدف 47.79 درصد بود، اما نتیجه نهایی نرخ رشد 37.48 درصد را نشان داد. با این حال، در سال مالی 2020، نرخ رشد هدف مایکروسافت حدود 71 درصد بود که در نهایت منجر به رشد 85.75 درصدی مشترکین Game Pass شد.

فیل اسپنسر، رئیس بخش بازی مایکروسافت، در مصاحبه اخیر خود تأیید کرد که رشد سرویس Game Pass در کنسول های ایکس باکس کمی کند بوده است. در همان مصاحبه، اسپنسر تأیید کرد که درآمد Game Pass 10 تا 15 درصد از کل درآمد بخش Xbox را تشکیل می دهد و این سرویس اشتراک برای مایکروسافت سودآور شده است.

در نهایت، می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار Game Pass با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  تصاویر و مشخصات Moto G Play 2022 لو رفت

دیدگاهتان را بنویسید