فیلم جوکر 2 بخشی از دنیای دی سی نیست تا اکران بتمن 2 فاصله زیادی باقی مانده است.

شایعه شده است که فیلم جوکر 2 زیر نظر جیمز گان و استودیو دی سی نخواهد بود. باید تولید شود و فیلم بتمن 2 هنوز تا تولید و اکران فاصله دارد.

مدتی پیش مشخص شد که جیمز گان، کارگردان این فیلم جوخه انتحار و پیتر سافران، تهیه کننده فیلم های آکوامن و شزم، نقش پیشرو استودیو دی سی را بر عهده گرفته اند که بر فیلم ها، سریال ها و انیمیشن های آینده فرنچایز دی سی نظارت خواهد کرد. اکنون مطابق با آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات دو فیلم آینده دی سی درج شده است. در ابتدا مشخص شد که DCEU از بین رفته است و از این پس DC Universe نامیده می شود.

Variety در بخش اخبار خود اعلام کرد که Joker: Folie à Deux بخشی از دنیای DC نخواهد بود و به استودیو دی سی وابسته نخواهد بود. بدین ترتیب در حال حاضر فیلم Joker 2 زیر نظر گان و سفران تولید نمی شود و افراد دیگری بر آن نظارت خواهند داشت. در حال حاضر مشخص نیست که گان یا سافران چه نقشی در Joker 2 بازی خواهند کرد، اما یک تهیه کننده این سوال را مطرح کرده است که آیا تاد فیلیپس، کارگردان دنباله جوکر، حتی می خواهد با گان همکاری کند یا خیر.

نگاه رابرت پتینسون در بتمن

هر چند در اینجا حضور فردی مثل سفران می تواند این مشکل را تغییر دهد. علاوه بر این، دنباله بتمن در حال حاضر با تولید و انتشار فاصله دارد و ظاهرا طرفداران نباید حداقل تا سال 2025 منتظر اکران The Batman 2 باشند. Variety گزارش می دهد که کارگردان و نویسنده بتمن، مت ریوز هنوز کار را تمام و ارسال نکرده است. سناریو. خبر ساخت بتمن 2 در بهار امسال قبلا تایید شده بود.

  اینتل با پردازنده های نسل سیزدهم «رپتور لیک» رکورد فرکانس ساعت را شکست!

اما پس از آن مشخص شد که بتمن 2 هنوز به طور رسمی راه اندازی نشده است و به نظر می رسد بخشی از دلیل آن ادغام برادران وارنر و دیسکاوری باشد. در هر صورت ورایتی می گوید که می توان انتظار داشت که بتمن ۲ با بازی رابرت پتینسون در نقش بتمن در نهایت فیلمبرداری شود و این احتمال وجود دارد که عدم تکمیل فیلمنامه اصلی یکی از دلایل رسمی نشدن دستور ساخت این فیلم باشد. .

Joker: Folie à Deux برای اکران در 4 اکتبر 2024 برنامه ریزی شده است. خواکین فینیکس مثل جوکر لیدی گاگا مثل هارلی کوین، زازی بیتز در نقش سوفی دیموند، برندان گلیسون، کاترین کینر و جیکوب لافلنداز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جوکر 2 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید