لگ Black Adam در بازی MultiVersus

استودیو Player First Games با انتشار توییتی جدید از تاخیر در یافتن شخصیت بلک آدام و حالت آرکید در بازی MultiVersus خبر داد.

تنها چند روز پس از تایید حضور شخصیت بلک آدام در MultiVersus، Player First Games در توییتی جدید اعلام کرد که این ضدقهرمان دی سی در این هفته به بازی اضافه نخواهد شد. سازنده هنوز تاریخ انتشار جدیدی برای Black Adam اعلام نکرده است و باید مدتی دیگر منتظر بمانیم تا متوجه شویم.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، قرار بود شخصیت Black Adam در اواخر این هفته به همراه حالت آرکید به MultiVersus اضافه شود. این شخصیت اخیرا در فیلم بلک آدام حضور داشته است دواین جانسون در نظر گرفته شده است. به گفته دیتا ماینر، حالت Arcade دارای سه سطح دشواری و 10 مرحله است.

علاوه بر این، مدیر بازی MultiVersus تایید کرد که حالت آرکید دارای قابلیت بازی co-op خواهد بود. بنابراین بازیکنان می توانند با دوستان خود برای رویارویی با حریفان مختلف تیم شوند. طرفداران نباید انتظار داشته باشند که بلک آدام شبیه The Rock در بازی باشد و این شخصیت بر اساس کمیک ها ساخته شده است.

MultiVersus در حال حاضر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S و PC قابل آزمایش هستند.

  آمریکا برای دستگیری سه هکر ایرانی 10 میلیون دلار جایزه تعیین کرده است

دیدگاهتان را بنویسید